Geciktirici Sprey

Geciktirici Sprey

Geciktirici Sprey

Cinsel hayat içerisinde erkeklerin yaşamış olduğu problemler arasında en yaygın olarak cinsel iktidarsızlık problemi, erken boşalma problemi ve cinsel performans eksikliği problemleri görülmektedir. Bu problemlerim çözümünde ve tedavisinde geciktirici sprey kullanımı oldukça etkili olmaktadır. Yapılan test ve araştırmalar sonucunda geciktirici sprey kullanımlarının erken boşalma probleminde tedavi yöntemi olduğu görülmüş ve ispatlanmıştır.

Erkeklerin özellikle 40 yaş ve sonrasında yaşamış olduğu problemlerden biri erken boşalma rahatsızlığı olmaktadır. Erken boşalma problemi fiziksel olabileceği gibi psikolojik sebeplerden ötürü de olabilmektedir. Çeşitli hastalıklar sebebiyle 40 yaş altında bulunan erkeklerde de erken boşalma problemi görülebilmektedir. Alkol ve sigara kullanımı, uyuşturucu madde kullanımı penis dokusuna ciddi hasarlar vermektedir. Alkol ve türevi zararlı maddeleri kullanan kişilerin daha erken yaşlarda cinsel rahatsızlıklar yaşadığı da ispatlanmıştır ve erken boşalma problemi yaşayan kişilerin tedavi olmaması sonucunda daha büyük cinsel rahatsızlıklar yaşadığı da ortaya konulmuştur. Bu tip rahatsızlıklar ile mücadele etmekte yapılabilecek tedavi yöntemlerinden biri geciktirici sprey kullanımı olmaktadır.

Geciktirici spreylerin kullanımı sektör içerisinde bulunan diğer cinsel geciktirici ürünlere göre daha kolay ve pratik olmaktadır. Geciktirici spreyi kullanmadan önce mutlaka şişe çalkalanmalı ve sprey penis dokusu dışında hiçbir vücut bölgesine sıkılmamalıdır. Penis dokusu dışında herhangi bir vücut bölgesine geciktirici spreyin denk gelmesi, deri tahribatlarına yol açabilmektedir. Eğer bu tip bir durumla karşı karşıya kalınırsa mutlaka spreyin sıkıldığı vücut bölgesi bol su ile yıkanmalıdır. Yıkama işlemi yapılırken herhangi bir şekilde kimyasal içeriğe sahip olan sabun ve benzeri bir ürün kullanılmamalıdır. Geciktirici sprey kullanımları, tablet ve krem ürünlerine göre daha kolay olmaktadır. Geciktirici spreylerin etkisi 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Spreyi kullanmadan önce ellerinizi korumak amacıyla eldiven kullanmanız oldukça faydalı olacaktır. Spreyi vücudunuza bir cetvel mesafesi kadar uzak tutarak sıkmanız gereklidir.

Geciktirici sprey kullanımları, tıpkı tablet ve krem kullanımları gibi en az 45 dakika fazladan cinsel ilişki yaşamanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda tam anlamıyla ereksiyon olmanızı sağlayacak olan geciktirici spreylerin ilk etkisi de bu yönde olacaktır. Tam anlamıyla ereksiyon olmanızı sağlayan geciktirici spreyler, partnerinize duyduğunuz isteği de arttıracaktır. Afrodizyak etkisine sahip olması ile tam anlamıyla bir cinsel ilişki yaşamanızı sağlayacak olan bu ürün ile erken boşalma ve iktidarsızlık probleminize çözüm bulabilirsiniz. Uzun süreli ve düzenli olarak kullandığınızda yaşamış olduğunuz bu problemleri tedavi edebilir ve hayallerinizde kalan cinsel hayatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Geciktirici Jel

Geciktirici Jel

Geciktirici Jel

Geciktirici jel, penis dokusuna haricen sürerek uygunlanmaktadır. Bu jellerin hem kayganlaştırıcı özelliği olan formları, hemde sadece geciktirici özelliği olanları bulunmaktadır. Geciktirici jeller ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Sadece erkek bireyleri üzerinde etkisini gösterir. Geciktirici jel etksini penis dokusu üzerinde oldukça hızlı göstermektedir. Penis dokusuna lokal bir biçimde sürülür ve tesirini sadece sürülen lokal penis dokusu üzerinde gösterir. Kılcal damarlar yolu ile penis dokusunun içerisine erişerek geciktirici özelliğinin tesirini sağlar. Bu jellerin bu kadar çok kullanılması, içerisinde hiçbir şekilde kimyasal madde barındırmamasından kaynaklanmaktadır. Penis dokusunda hiçbir şekilde kötü farmakolojik etki yaratmaz. herhangi bir alerjik durum ortaya koyması imkansızdır. Kısa sürede etkisini gösterir ve bu yarattığı tesiri uzun saatler korur. Bazı geciktirici jellerin sertleşme etkisini de arttırdığı gözlemlenmektedir. Erken boşalma gibi problemlerin tedavisinde kullanılan bu jeller, yüksek güven ve kuvvetli cinsel birliktelik sunar.

Geciktirici etkisini penis dokusuna sürüldükten sonra kılcal damarlar yolu ile kana karışarak göstermektedir. Bu madde penis dokusu etrafındaki kan akışına müdahale ederek, yüksek kan basıncını düşürür. Bu sayede penis duvarına çarpan kan basıncı azaldığı için, ereksiyon süresi uzar. Geciktirici kullanmadan önce giden kan ile kullandıktan sonra giden kan arasında ciddi oranda azalma olur. Burada dikkat edilmesi gereken husus, bu kan basıncı azaldıktan sonra sertleşme problemi gibi sorunlar ortaya çıkar mı? -Hayır! Geciktirici jel sadece kan basıncının şiddetini azaltır. Bu sayede sertleşmede herhangi bir problem asla ortaya çıkmaz. Lokal olarak etki gösteren bu jeller, sadece penis dokusu üzerinde faaliyetini gösterir. Vücudun tamamına yada kısmı olarak başka bölgelerine yayılmaz yada herhangi bir değişiklik meydana getirmez.

Jeller penis dokusunda herhangi bir hissizlik yaratmaz. Bazı kullanıcılar bunu merak etmektedir. Geciktirici jel sizin penis dokunuza uyuşturuculuk hissi vererek erken boşalma gibi problemlerin çözümünü sağlamayı hedeflemez. Sadece kan basıncının şiddetini dengeler. Cinsel birliktelik esnasında aldığınız zevk yada hazda herhangi bir azalma olmaz. Penis dokusu üzerinde haricen uygulandıktan sonra, partnerinizin rahim duvarına ulaşan bu jeller, bayan üzerinde asla etki yada herhangi bir tesir göstermez. Herhangi bir yanma yada acı meydana getirmez. İçerisindeki özel formül sayesinde sadece penis dokusu ve penis dokusundaki kan hücreleri üzerinde etkisini gösterir. Erken boşalma gibi sorunlar ciddi bir şekilde ilişki sorunlarının başlamasında büyük rol oynamaktadır. Partnerinizle kuracağınız bu uyumu korumak için gönül rahatlığı ile geciktirici jeller kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etki yaratmayan bu ürünler son derece sağlıklıdır. Doğru yerden satın alınan ve kullanılan bu ürünlerin, uzun süreli kullanımlarda erkekteki özgüveni arttırdığı psikolojik olarakta gözlenmiştir.

Geciktirici Krem

Geciktirici Krem

Geciktirici Krem

Geciktirici cinsel ürünler arasında yer alan geciktirici krem ile erken boşalma ve iktidarsızlık rahatsızlıklarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yapılan araştırmalar sonucunda dünya çapında bulunan erkeklerin %67’si cinsel iktidarsızlık ve erken boşalma problemini yaşamaktadır. Yaşanılan bu problemlerin üstesinden gelebilmek için cinsel sağlık ürünlerinin kullanılması ve tedavi olunması şarttır.

40 yaşından büyük erkeklerin sıklıkla yaşamış olduğu iktidarsızlık ve erken boşalma problemi, penis içerisinde bulunan GMP enzimlerinin yani nitrik oksitlerin azalması ile ortaya çıkmaktadır. Bazı erkeklerde, yaşadıkları fiziksel hastalıklar ve psikolojik problemler sebebi ile daha erken yaşlarda erken boşalma ve iktidarsızlık problemleri yaşanabilmektedir. İktidarsızlık probleminin ilk belirtisi erken boşalma olmaktadır. En az 6 ay boyunca yaşamış olduğunuz her cinsel ilişkide erken boşalma problemi yaşıyorsanız, bu rahatsızlığa sahipsiniz demektir. Lakin her erkeğin gün içerisinde yaşamış olabileceği stres, sıkıntı ve üzüntü sebebi ile cinsel ilişkinizde 1 veya 2 defa erken boşalma yaşarsanız, tedirgin olmanıza gerek yoktur.

Cinsel sağlık ürünlerinden biri olan geciktirici krem kullanımları, geciktirici tablet ve sprey kullanımlarına göre daha kolay bir yöntem olmaktadır. Geciktirici kremlerin etkisi kullanıldığı andan itibaren 20 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sebeple ilişkiye girmeden 20 dakika önce penis dokunuza kremi sürmeniz ve deriniz kremi emene kadar beklemeniz gerekmektedir. Geciktirici kremlerim ilk etkisi ereksiyon olunmasını sağlamaktır. Geciktirici kremler erken boşalma probleminizi ortadan kaldırırken, tam anlamıyla ereksiyon olmanızı da sağlayacak ürünlerden biri olmaktadır. Geciktirici kremi penis dokunuza sürdükten sonra ellerinizi bol su ile yıkamalısınız. Kremin göz çevrenize denk gelmemesine dikkat etmelisiniz. Göz çevrenize gelen kremi mutlaka bol su ile yıkamalı ve bu yıkamayı yaparken kesinlikle sabun ve şampuan gibi kimyasal içeriğe fazlasıyla sahip olan ürünleri kullanmamalısınız.

Geciktirici krem kullananlar üzerinde yapılan araştırma ve testler sonucunda, düzenli olarak ürünü kullanan kişilerde, erken boşalma ve iktidarsızlık probleminin tedavi edildiği görülmüştür. Düzenli olarak ürünü kullanan kişilerin bir süre sonra ürünü kullanmayı bıraktığında, tıpkı ürünü kullanıyormuş gibi en az 45 dakika cinsek ilişki yaşadığı, yüksek performansa sahip olduğu ve tam anlamıyla ereksiyon yaşadığı görülmüştür. Geciktirici kremlerin etkileri arasında afrodizyak etkisi de bulunmaktadır. Ürünü kullandıkça partnerinize duymuş olduğunuz istek ve arzu da artacaktır.

Geciktirici krem kullanımlarınız sonucunda sizlerde ürünün etkisi ile mutlu olacaksınız. Çiftler arasında oldukça problem yaratan cinsel ilişki sorunlarınızı çözerek hem partnerinizi mutlu edebilecek hem de cinsel ilişkilerinizi hayalinizdeki gibi yaşayarak tam anlamıyla tatmin olacaksınız.

Geciktirici Hap

Geciktirici Hap

Geciktirici Hap

Erken boşalma ve cinsel iktidarsızlık problemi her erkeğin başına gelebilecek problemlerden olmaktadır. Bu problemlerin tedavisinde geciktirici hap ve geciktirici cinsel ürünler kullanmak oldukça etkili bir tedavi yöntemi olmaktadır.

Günümüzde erkeklerin %67’si cinsel yaşantısında problemler yaşamaktadır. Erken boşalma problemi ile başlayan bu rahatsızlıklar tedavi edilmediğinde penis işlevini yitirmesine yani iktidarsızlık probleminin yaşanmasına sebep olabilmektedir. Özellikle erkeklerin 40 yaşından sonra yaşamış olduğu bu problemler, yaşanılan hastalıklara ve psikolojik rahatsızlıklara göre daha erken yaşlarda da ortaya çıkabilmektedir. Erken boşalma ve cinsel iktidarsızlık problemleri, penis içerisinde salgılanan nitrik oksitlerin azalması ile oluşmaktadır ve bu azalmayı önlemek geciktirici hap kullanımı ile mümkün olabilmektedir.

Geciktirici haplar hem eczanelerden hem de internet siteleri üzerinden temin edebileceğiniz cinsel sağlık ürünleri olmaktadır. Geciktirici hapların etkileri arasında;

45 dakikadan fazla cinsel ilişki yaşamak,

Partnere duyulan ilgi ve isteğin arttırılmasını sağlamak,

Tam anlamıyla ereksiyon halinin yaşanmasını sağlamak,

Cinsel ilişki boyunca yüksek performansa sahip olmak,

Uzun süreli ve düzenli kullanımlarda erken boşalma ve iktidarsızlık problemlerini ortadan kaldırmak,

Bulunmaktadır. Doğru doz miktarı alındığı müddetçe ilacın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. İlacın içerisinde her ne kadar doğal ve bitkisel maddeler olmasına rağmen fazla doz alımlarında kan akışının ve basıncının artması sebebi ile kalp krizi ve ilaç zehirlenmesi gibi yan etkiler yaşanabilmektedir. Kullanıcılar içerisinde bilinen ve en sık görülen etkiler arasında baş dönmesi veya mide bulantısı olabilmektedir. Baş dönmesi ve mide bulantısı artan kan basıncı ve akışı sebebi ile yaşanabilmektedir. Oldukça sık görülen bu durumlar yaşandığında korkulmamalıdır.

Geciktirici hapların kullanımı yapılırken cinsel ilişkiden 30 dakika önce hapın alınması yeterli olacaktır. İlacı kullanırken alkol alınmamalıdır. İlaç ile birlikte su tüketilmesi en doğru kullanım şekli olmaktadır. Günde 1 defa geciktirici hap kullanmak, erken boşalma ve iktidarsızlık probleminiz için yeterlidir. Fazladan alınacak hap daha fazla etki yaşamanız yerine ilaç zehirlenmesi yaşamanıza sebep olacaktır. Geciktirici hap kullanımları bu sebeple 24 saat aralıklar ile yapılmalıdır. 1 adet geciktirici hapın etkisi 36 saat sürmektedir. Hapın etkisi uzun sürmesine rağmen kullanıcı dışında hiç kimse ürünün kullanıldığını anlayamamaktadır. Bunun sebebi, ilacın sadece cinsel ilişki sırasında etkili olmasıdır. Hem erken boşalma probleminizi ortadan kaldıracak hem de iktidarsızlık probleminizi yok edecek olan geciktirici hapların kullanımını düzenli olarak yaparsanız, herhangi bir operasyona gerek kalmadan rahatsızlıklarınızı tedavi edebilirsiniz.

Geciktirici Tablet
Geciktirici Tablet

Geciktirici Tablet

Cinsel yaşam içerisinde erkeklerin yaşayabileceği problemlerden biri erken boşalma olmaktadır. Erken boşalma problemi çoğu zaman diğer cinsel rahatsızlıkların habercisi olabilmektedir. Özellikle iktidarsızlığın habercisi olan erken boşalma problemi geciktirici tablet kullanımı ile tedavi edilebilmektedir.

Cinsel yaşam ürünlerinden biri olan geciktirici tabletler, 18 yaşından büyük ve 60 yaşından küçük erkekler tarafından kullanıma uygun olmaktadır. Kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunan, son 6 ay içerisinde kalp krizi veya kısmi felç ya da inme geçirmiş olan kişilerin geciktirici tablet kullanması uygun değildir. Bu kişilerin geciktirici tablet kullanması durumunda, kalp krizi ve ilaç zehirlenmesi gibi sorunlar oluşabilmektedir. Geciktirici tablet kullanımları en az 6 ay süresi boyunca yapıldığında erken boşalma, iktidarsızlık ve cinsel performans yetersizliği gibi cinsel problemler çözülebilmektedir.Erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin birçoğu cinsel iktidarsızlık problemini de yaşamaktadırlar. Geciktirici cinsel ürünler erken boşalma problemi ile iktidarsızlık problemine tedavi olmaktadır. Erken boşalma probleminizin yanı sıra iktidarsızlık probleminizi de çözmek istiyorsanız geciktirici tablet kullanarak, problemlerinizi çözümleyebilirsiniz. Geciktirici tablet kullanımlarından sonra, ilacın etkisini sizlerde anlayacak ve daima kullanmak isteyeceksiniz. 1 adet cinsel geciktirici tablet kullanarak, performansınızı 45 dakikadan uzun süren bir cinsel ilişkiye taşıyabilir ve bu müddet boyunca tam anlamıyla iktidar sahibi olabilirsiniz.

Cinsel sağlık ürünlerinden biri olan geciktirici tabletlerin kullanımı oldukça kolaydır. Ağız yolu ile kullanılan geciktirici tabletleri çantanızda ve cüzdanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Geciktirici tabletlerin kullanımı bol su ile birlikte olmalıdır. Bol su ile birlikte ilacın tüketilmesi, ürünün vücuda etki etmesini hızlandıracak ve 30 dakika içerisinde etkilerini hissetmeye başlayacaksınızdır. Geciktirici tabletleri yemeklerden 1 saat sonra ve cinsel ilişkiden 30 dakika önce kullanmak gerekmektedir. Doğru zaman ayarlaması yapıldığında ve doğru doz miktarı kullanıldığında, ürünün etkilerini hemen yaşayacaksınızdır. Geciktirici tabletlerin içerisinde bulunan meyan kökü ve çemen otu gibi bitkisel özütler aynı zamanda afrodizyak etkisi de vermektedir. Bu etki dolayısı ile geciktirici tablet kullanımlarında hissedeceğiniz ilk etki, partnerinize duymuş olduğunuz cinsel istek ve arzunun artmış olması olacaktır.

Cinsel sağlık dikkate alındığında erken boşalma problemini yaşayan erkeklerin geciktirici tablet kullanması, problemlerini ortadan kaldıracaktır. Düzenli kullanımlarda tedavi yöntemi olan geciktirici tabletler ile operasyon ve ameliyat gibi seçeneklere gerek kalmadan rahatsızlığını tedavi edebilirsiniz. Geciktirici tabletlerin kullanımı sadece cinsel ilişki sırasında hissedileceğinden, hiç kimse geciktirici tablet kullandığınızı anlamayacaktır. Doz aşımı yapmadığınız müddetçe ilacın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Geciktirici Nedir?
Geciktirici Nedir?

Geciktirici Nedir?

Erken boşalma sorunu, cinsel ilişkilerde erkeklerin haz duygusunu zayıflatan ve cinsel aktivitelerde oldukça zorlanmalarına sebep olan bir sağlık sorunudur. Bu sağlık sorunun ilk evrelerinde yani kronik bir hal almaya başlamadan önce geciktirici nedir konusunun ele alınması ile birlikte birçok rahatsızlığın ön evresinde gerekli tedbirler alınabilmektedir.

Normalin altında bir süre dahilinde erkeğin kontrol altında tutamadığı metabolizması sonucu yaşanan kontrol dışı orgazm durumunun yaşanması zaman içerisinde psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir. Çünkü uzun süre boyunca sürmekte olan bu durumun sonucunda, ilişkiden istediği tatmin duygusunu yaşayamayan erkekler hem partnerlerini mutlu edememeleri hem de kendi bünyelerindeki aksaklık sebebiyle rahatsızlık yaşamaktadırlar. Cinsellik sırasında kontrolü elinden kaybeden erkekler zaman içerisinde çevrelerine karşı huzursuz ve agresif bir tavır sergilerler. Tatmin duygusunun eksikliğinden kaynaklanan bu çevre ile iletişim sorunları doğru ürünlerin kullanılması ile birlikte ortadan kaldırılabilmektedir. Aksi halde tatmin olamadan cinselliğin sonuçlanması durumunda bedenen ve ruhen bezginlik ve aynı zamanda yorgunluk durumu kaçınılmaz bir hal alır. Tüm bu olumsuz durumların ve beraberinde yaşanan sağlık sorunlarının ortadan kaldırılabilmesi için bitkisel geciktirici ürünler üretilmekte ve cinsel aktivitede erkeklerin kontrolsüz boşalmalarını engelleyerek çiftlerin tam bir uyumu yakalayarak birleşmelerini mümkün kılmaktadır.

Günümüzde yaşanan stresli yaşam faktörleri sebebi ile erkeklerin büyük bir kısmı erken boşalma sorunu ile karşı karşıyadır. Erken boşalma sorunu yaşayan bireylerin cinsel ilişkide istedikleri performansı sağlayamamaları ve yetersiz kalmaları, kendilerini partnerlerine karşı mahcup hissetmelerine neden olmaktadır. Özellikle cinsel birliktelik sırasında ilişkiye yön vermeyi seven erkeklerde yaşanan öz güven zedelenmesi, bitkisel geciktirici ürünlerin kullanımı ile ortadan kaldırılabilmekte ve rutin hayata o an itibari ile geri dönülebilmektedir. Cinsel performansın da arttırılabilmesini mümkün kılan geciktirici ürünlerin alınımı ile hem kaybedilen özgüven geri kazanılmakta hem de cinsel ilişki sırasında partnerlerine tam bir doyum duygusunu yaşatabilmek için gerekli olan zamanı vermektedir.

Hangi geciktirici ürünü kullanılıyor olursa olsun, boşalma sorunun giderilebilmesi için kesinlikle tavsiye edilen dozlarda, doğru şekilde ve düzenli olarak kullanılmasına özen gösterilmelidir. Geciktirici ürünler, erken boşalma sorunu yaşayan erkeklere ancak bu şartların sağlanması ile birlikte iyileştirici etkisini göstermektedir.

Günümüzde kullanılması mümkün olan geciktirici ürünler şu seçeneklere sahiptir.

Hap (Kapsül),

Krem,

Sprey,

Tablet,

Geciktiricili Kayganlaştırıcı Jel,

Solar titreşimli halkalar olmak üzere alternatifleri vardır.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Geciktirici Nedir? sayfamıza göz atınız.

Geciktirici İçeriği
Geciktirici İçeriği

Geciktirici İçeriği

Cinsel yaşam, her yetişkin bireyin yaşantısında oldukça önemli bir durumu oluşturmaktadır. Her birey cinsel yaşantısının iyi bir şekilde olmasını istemektedir. Çünkü iyi bir cinsel yaşam aynı zamanda hayat içerisinde daha mutlu ve huzurlu olmayı ve bu huzuru çevredeki insanlara yaşatabilmeyi de beraberinde getirmektedir. Birçok kişi cinsel hayatlarında partnerlerinin veya kendilerinin erken boşalma sorunu yüzünden, cinsel hayatlarında yeterince tatmin olamadıklarını dile getirmektedir. Bu tip durumlarda yapılması gereken geciktirici cinsel ürün haplarının, spreylerinin veya jellerin kullanılmasıdır. Çünkü geciktirici içeriği ile birlikte kullanıcılarına, en az 45 dakika boyunca performans göstermeyi sağlamaktadır. En az 45 dakika boyunca fazladan performans gösterebilmek, cinsel hayatı oldukça iyi yönde etkileyecek ve hayat ile sizleri daha barışık yapacaktır.

Günümüzde erkeklerin yaşamış olduğu en büyük cinsel yaşam problemlerinden biri, erken boşalma olmaktadır. Erken boşalma rahatsızlığı dikkate alınmadığında, beraberinde daha büyük rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Çoğu erken boşalma problemi, iktidarsızlığın yani penis sertleşmesinde problem yaşanmasının habercisi olabilmektedir. Oluşabilecek rahatsızlıkları önlemek ve biraz olsun engel olabilmek için geciktiricilerin kullanılması oldukça önemlidir. Bu kullanım amacına yönelik olarak geciktiriciler, cinsel işlev bozukluğu rahatsızlıklarının tedavisi sırasında doktorlar tarafından hastalarına önerilmektedir. Çoğu zaman tedavi yöntemi olarak kullanılan geciktiriciler, hayat kurtarmaktadır. Günümüzde yaklaşık olarak her evli çiftin 10’undan 2’si, cinsel hayatlarından memnun olmadıkları için boşanmaktadır. Sizlerde bu çiftlerden biri olmak istemiyorsanız, geciktirici kullanarak, kaybetmiş olduğunuz cinsel hayatı geri elde edebilirsiniz. Peki bu geciktirici ürünlerin içerisinde ne vardır ve vücuda nasıl etki eder? Kullanılacak olan her tedavi yöntemi gibi geciktirici ürünlerinin kullanımında da detaycı ve araştırmacı olunması gerekir. Her ne kadar içlerinde kimyasal olan herhangi bir içerik barındırmıyor olsalar dahi tıpta kullanılan ilaçlar arasındadırlar ve gerekli olan kullanım dozajları, sıklıkları ilaç ile birlikte sunulan ilaç kullanım bilgileri içeriğinde kullanıcılarına anlatılmaktadır. Gerekli olan birçok bilgiyi sitemizde bulabileceğiniz gibi, ürünlerin satın alanımı ile birlikte elinize ulaşacak olan prospektüslerinden de okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Aklınıza takılan sorularda da doktorunuza danışarak, emin bir şekilde ürünü kullanmanız en bilinçli kullanımı sağlayacaktır.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Geciktirici İçeriği sayfamıza göz atınız.

Geciktirici Hakkında
Geciktirici Hakkında

Geciktirici Hakkında

Çiftler arasında sevgi bağını arttıran en önemli olaylardan biri cinsel ilişkinin sağlıklı olarak yaşanabilmesidir. Cinsel ilişki, çiftler arasında sevgi bağının kurulmasına yardımcı olan ve çiftlerin birbirlerine daha çok bağlanmasını sağlayan bir tensel temastır. Bu tensel temas sırasında erkeklerin yaşamış olduğu erken boşalma sorunları için kullanmakta oldukları geciktirici hakkında bilinen çok büyük yanlışlıklar vardır. En büyük yanlışlardan biri de piyasada satılan normal kayganlaştırıcı özelliğe sahip sprey ve kremlerinin tamamının aynı zamanda geciktirme özelliğine sahip oldukları düşüncesidir. Hayır, kayganlaştırıcı olarak satılmakta olan her ürün geciktirme özelliğine sahip değildir. Erken boşalma sorununa çözüm arayan erkeklerin, etkili bir ürün arayışında olduklarında tercih etmesi gereken ürünün üzerinde muhakkak geciktirici ibaresinin yer alması ve satın alınacak olan ürünün orijinal olması gereklidir. Bu şekilde yapılacak olan alışverişteki ürünün özellikleri ‘kayganlaştırıcılı geciktirici sprey’ veya ‘kayganlaştırıcılı geciktirici krem’ olarak karşımıza çıkar.

Cinsel ilişki hayatımızda yaşadığımız en ufak problem, mutlaka ilişkimize de yansıyacaktır. Hatta gerekli tedbirlerin zamanında alınmaması durumunda, çevremizde yaşanan insan ilişkileri boyutunun gün geçtikçe daha vahim bir hal alması ile sonuçlanabilmektedir. Günümüzde birçok erkek cinsel ilişkilerinde problem yaşamaktadır. Cinsel ilişki sırasında penis sertleşmesi zorluğu yaşayan ve erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin sayısı, yapılan araştırma sonucunda %67 oranında olduğu tespit edilmiştir. Erken boşalma problemi ile iktidarsızlık problemi yaşayan erkekler için geciktiriciler hakkındabilgi vermek ve nasıl kullanabileceklerini söylemek isteriz. Tıp dünyasının bizlere sunmuş olduğu her ürün gibi geciktiricilerinde bilinçli olarak kullanılması son derece önemlidir.

Öncelikle geciktirici cinsel ürünlerin kullanımında herhangi bir tehlike bulunmamaktadır. 18 yaşından büyük ve 60 yaşından genç olan her erkek birey, herhangi bir kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunmadığı müddetçe geciktirici cinsel ürünlerini rahatlıkla kullanabilmektedir. Geciktirici cinsel ürün ilaçlarının kullanımı, sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde oldukça yaygındır. Dünya üzerinde bulunan erkeklerin yaklaşık olarak %47’si, geciktirici cinsel ürün ilaçlarını hayatlarında en az 1 defa da olsa kullanmaktadır. Bazı erkekler, erken boşalma problemlerini, bu ürünleri kullanarak tedavi etmektedir. Özellikle erken boşalma sorunlarının yeni başladığı dönemlerde ve bu konuda tedavinin sürdüğü aşamada destekleyici ürün olarak geciktirici kullanımı mümkün olup, birçok doktor tarafından da önerilmektedir. Ancak geciktirici ürünlerinin tek başına tedavi edici özelliğinin bulunmadığını hatırlatırız. Bu sebeple; söz konusu cinsel sağlık probleminiz uzun süredir devam ediyorsa ve bu rahatsızlığınız sebebi ile zor anlar yaşıyorsanız kesinlikle doktora danışmalı ve eğer doktorunuz uygun bulursa tedavi süreci altına girmeniz gerekmektedir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Geciktirici Hakkında sayfamıza göz atınız.

Geciktirici S-S-S
Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular

Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular

Geciktirici Ürünleri Nelerdir? Ne İçin Kullanılır?

Geciktirici ürünler, piyasada birçok seçenekleri ile bulunmaktadır. En çok tercih edilen geciktirici ürünleri sırasıyla; sprey, krem ve tablettir. Gerek uygulama kolaylığı gerekse yan etkilerinin en az olması sebebi ile en çok kullanıcı tarafından tercih edilen geciktirici ürünlerinin sprey şekilde olduklarını söylenebilir. İsminden de anlaşılacağı gibi erkeklerde çok sık görülen erken boşalma probleminin ortadan kaldırılması amacıyla kullanılırlar. En yaygın kullanım alanlarından biri de doktorlar tarafından hastalarına uygulanan tedavi sürecinde destekleyici bir ürün olarak önerildiği durumlardır. Tedavi süresini kısaltma ve en kısa zamanda en yüksek performansa kavuşma konusunda geciktirici ürünlerinin desteğinden yararlanılır.

Geciktirici Cinsel Ürünleri Kimler Kullanabilir?

Geciktirici cinsel ürünler ergenliğini tamamlamış olan ve 18 yaşından büyük olan erkekler ile 60 yaşından genç, kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunmayan erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Bazı durumlarda kalp ve tansiyon hastalarının geciktirici ürünleri kullanılması mümkündür ancak bunun için doktor kontrolünden geçip gerekli onayın alınması gerekir. Geciktirici cinsel ürünleri kullanmak için erken boşalma, iktidarsızlık ve performans yetersizliği gibi problemlerinizin olması gereklidir. Eğer bu çeşit bir probleminiz yok ise ürünü sadece performans yükseltme amacı (ancak o da belirtilen dozun aşılmaması kaydı) ile kullanabilirsiniz.

Cinsel Geciktirici Ürünleri Kadınlar Kullanabilir mi?

Cinsel geciktirici ürünlerin kadınlar üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Cinsel geciktirici ürünlerin amacı penis dokusunda bulunan işlevsizliğin giderilmesini sağlamaktadır. Özellikle de erkeklerin erken boşalma sorunlarına tedavi amacı ile kullanılan geciktiricilerin bayanlar tarafından kullanılması mümkün değildir. Bu yüzden ürünler sadece erkekler için üretilmekte olup, bayanlar için kullanılacak ürünler arasında olmamaktadır. Sektör içerisinde bayanların kullanabileceği cinsel ürünler bulunmaktadır. Ancak geciktiriciler bu guruba dahil değildir.

Cinsel Geciktirici Ürünlerin Etkisi Nedir?

Cinsel geciktirici ürünlerin tek bir etkisi yoktur. Birden fazla etkisi bulunan cinsel geciktirici ürünlerin ilk hedefi erken boşalma problemi ile karşı karşıya olan erkeklerin bu sorunlarını ortadan kaldırmaktır. Erken boşalmayı önlemek haricinde bulunan diğer etkileri arasında;

En az 45 dakika yüksek derecede fazladan cinsel performans göstermek,

Partnere karşı duyulan istek ve hazzın artmasını sağlamak,

Penis sertleşmesi problemini önlemek ve tam anlamıyla bir sertleşme yaşanmasını sağlamak,

Düzenli kullanımlarda erken boşalma ve iktidarsızlık problemlerinin tedavi edilmesini sağlamak,

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Geciktirici Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atınız.

Geciktirici Etkileri
Geciktirici Etkileri

Geciktirici Etkileri

Cinsel ilişkide yaşanan problemler çiftler arasında oldukça ciddi boyutta anlaşmazlıklar yaratmakta ve birçok boşanmanın sebebi olabilmektedir. Cinsel hayatların bir anda tepe taklak olmasının temel nedenlerinden biri erkeklerde görülen erken boşalma sorunudur. Erken boşalmanın ortadan kaldırılabilmesi ve sağlıklı bir birlikteliğin sürdürülebilmesi için ise geciktirici etkileri konusunda destek alınmaktadır.

Cinsel hayatta yakalanan başarı, aynı zamanda kişisel hayat üzerinde de etkili olmaktadır. Cinsel hayatında başarılı olan kişilerin, kişisel hayatlarında da başarılı olduğu görülmüştür ve cinsel hayattaki durum ile insan hayatındaki genel durum arasında yaşanan sonuç birliği kanıtlanmıştır. Eğer kişisel hayatınızda başarılı değilseniz, cinsel hayatınızda yaşadığınız problemlerden ötürü huzursuz ve mutsuz olabilirsiniz. Çünkü her ikisi de birbirlerini zincirleme olarak takip eden unsurlardır.

Cinsel hayatta yaşanan problemler arasında; erken boşalma, penisin sertleşmemesi ve sperm sayısının azalması gibi problemler en sık karşılaşanlardır.Bu problemlerin tedavisinde kullanılan geciktiricilerin etkilerioldukça büyük bir öneme ve role sahip olmaktadır. Geciktirici cinsel ürünler, erken boşalma probleminde tedavi sağlarken aynı zamanda bazı iktidarsızlık yani penis sertleşmesi problemini de çözümlemektedir. Ancak 6 aydan uzun süren ve kronikleşen rahatsızlıklar için bu durum söz konusu değildir. Uzun süredir (6 aydan fazla) yaşanmakta olan iktidarsızlık ile ilgili veya diğer cinsel fonksiyon bozuklukları ile ilgili hastalıklarda ne geciktiriciler ne de herhangi bir cinsel performans ürünü bilinçsizce kullanılmamalıdır. Ancak doktor gözetiminde sürdürülmekte olan bir tedavi süreci söz konusu ise, bu tedavi sırasında geciktiricilerden faydalanılabilir. Günümüzde bu cinsel problemleri yaşayan erkeklerin sayısı oranlandığında %67 gibi ciddi bir rakam ile karşılaşılmaktadır. Dünya nüfusunda böylesine büyük bir kitlenin cinsel problemler yaşamasının altında hem fiziksel hem de psikolojik nedenler yatabilmektedir. Cinsellik sırasında sorun yaşayan erkeklerin öncelikle problemlerinin altındaki nedeni bilmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde sağlıklı ve başarılı bir tedavi süreci içerisine girilebilir. Eğer içinde bulunduğunuz cinsellik ile ilgili sağlık sorununuzun nedenini bilmiyor ya da emin değilseniz öncelikle bir doktordan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Erken boşalma problemini her 10 erkekten 2 tanesi yaşamaktadır. Bu problemi yaşayan erkeklere tanı konulabilmesi için erkeğin en az 6 ay süresince yaşamış olduğu her ilişkide erken boşalma problemini yaşamış olması gereklidir. Eğer erken boşalma probleminiz var ise ve 6 ay boyunca bu durum sürmekte ise öncelikle mutlaka bir doktora görünmelisiniz. Erken boşalma problemi yaşayan kişilerin oldukça dikkatli olması gereklidir. Çünkü erken boşalma problemleri, penisin işlevini kaybettiği anlamına gelmektedir ve erkeklerin hayatlarında en son başlarına gelmesini isteyecekleri şey penislerinim işlevini kaybetmesi olacaktır. Zaman zaman yaşanan erken boşalma olaylarında ya da henüz 6 aya ulaşmamış erken boşalma vakalarında geciktirici ürünlerinin etkisinden faydalanmak en güzel çözümlerden biridir. Bu sayede daha sağlık sorunlarının başındayken olayın ciddiyetini kavrayıp da önlem almak adına geciktiricilerden faydalanan birçok erkek arzuladıkları cinsel hayatlarına kavuşabilmişlerdir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Geciktirici Etkileri sayfamıza göz atınız.

Geciktirici Kullanımı
İktidarsızlık Nedir?

Geciktirici Kullanımı

Cinsel hayatın önemi erkekler üzerinde daha fazladır ve bunun en büyük nedeni yaratılış farklılığıdır. Cinsel aktivitelerin sürdürülebilirliğini mümkün kılan hormonlar incelendiğinde erkeklerin çok daha fazla istekli olması ve cinsel birliktelikte üzerlerine daha fazla yük binmesi bu şekilde açıklığa kavuşmuş olur. Geciktirici kullanımı ile birlikte erkeklerden cinsel birliktelik sırasında beklenen performansı sağlanabilmekte ve cinsel hayatın düzene sokulabilmesine yardımcı olabilmektedir.İyi bir cinsel hayata sahip olmak, kişinin kişisel ve psikolojik hayatını da direk yakından olarak etkilemektedir. Bu sebeple de günümüz erkeklerinin sıkça karşılaşmış oldukları erken boşalma sorununun belirtileri ilk yaşanmaya başladığı günlerde gerekli tedbirlerin alınması son derece önemlidir. Erken boşalmanın da bir sağlık sorunu olduğu unutulmamalıdır. Durumun fark edilmesi ile birlikte geciktirici kullanımı sayesinde söz konusu rahatsızlığın önlenmesi sağlanabilmektedir. Sonucunda ise cinsel hayattaki uyum ve düzenin kişinin tüm kişisel ve psikolojik hayatını olumlu yönde etkileyeceği gözlemlenebilir.

Günümüzde cinsel hayatında problem yaşayan erkeklerin sayısı, dünya çapında incelendiğinde %67 gibi ciddi bir orana ulaşmış olduğu sonucu ile karşılaşılır. Cinsel hayat içerisinde erkeklerin yaşadığı problemler arasında, cinsel iktidarsızlık, erken boşalma, sperm sayısında azalma ve partnere karşı istek ve arzu duymama gibi problemler bulunmaktadır. Tüm bunların her biri, tıp içerisinde cinsel fonksiyon bozuklukları altında incelenirler. Cinsel fonksiyon bozukluğu problemlerin tedavisinde, geciktirici cinsel ürünlerin kullanımı oldukça etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkar. Yapılan uygulamalı test ve araştırmalar sonucunda görülmüştür ki, düzenli olarak cinsel geciktirici ürünlerin kullanımı yapılırsa ve bu düzenli kullanım en az 6 aylık bir süreyi kapsarsa, erkeklerin yaşamış olduğu cinsel problemler tedavi edilmekte ve kesin olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Ancak bu araştırmalarda baz alınan hastaların sahip oldukları hastalıklar daha ilk aşamalarındadır. Sonuç itibari ile cinsel fonksiyon bozukluklarında erken müdahale ne kadar erken yapılırsa o kadar etkili sonuçlara çok daha kısa sürede ulaşılabilir. Cinsel hayat içerisinde yaşanan cinsel iktidarsızlık problemi ve erken boşalma problemi için bireye tanı konulabilmesi için en az 6 aylık bir süreç boyunca bu problemlerin yaşanmış olması gereklidir. Her erkek hayatında en az 1 defaya mahsus olmak üzere cinsel iktidarsızlık problemi ve erken boşalma problemi yaşayabilmektedir. Gün içerisinde yaşanılan stres, sinir ve yorgunluk cinsel iktidarsızlığa ve erken boşalma problemine sebep olabilmektedir. 1 veya 2 defa yaşanabilen bu problem kronik bir rahatsızlığa dönüşmedikçe normal sayılmaktadır. Bu gibi durumlarda geciktirici ürünlerden faydalanabilmek ve anında etkisini görebilmek mümkünümdür. Lakin, birey 6 aylık süreç içerisinde her cinsel ilişkisinde cinsel iktidarsızlık ve/veya erken boşalma problemini yaşıyorsa, rahatsızlık kronikleşmiş demektir ve bireyin tedavi görmesi gereklidir. Birçok doktor, bu tedavi sürecinde hastasına geciktirici ürünleri önermektedir. Tek başına tedavi edebilen bir özelliğe sahip olmayan geciktiricileri tedavi sürecini kısaltmada ve en etkili sonucu almada son derece başarılıdırlar.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Geciktirici Kullanımı sayfamıza göz atınız.