Kamagra Kullanımı

Kamagra Kullanımı

Kamagra Kullanımı

Kamagra ürünü dünya çapında kullanılan cinsel performansı arttıran ve cinsel güç getiren bir ilaçtır. Kamagra Kullanımı unisextir. Yani hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan bir üründür. Kadınlar ve erkekler tarafından kullanılabiliyor olması Kamagra'nın dünya çağında en çok tercih edilen bir ürün olmasını sağlamıştır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından Kamagra kullanımıoldukça basittir.Kamagra'nın 3 çeşit ürünü bulunmaktadır. Kamagra Jel, Kamagra Damla ve Kamagra Tablet şeklindedir. Bu 3 ürün çeşidinin de kullanımı farklı olmasına rağmen yarattığı etkiler aynıdır. Aynı sonuca farklı yöntemler ile ulaşabiliyor olmak, kullanıcıların bu ürüne rağbet göstermesine neden olmuştur. Kamagra'nın ürün çeşitliliğinin bu kadar fazla olması sayesinde kullanım açısından çeşitlilik sağlamaktadır. Bu 3 ürün arasından en çok tercih edilen ürün Kamagra Jel ve Kamagra Damla olarak bilinmektedir. Etkileri tablete göre daha çabuk olmaktadır. Özellikle Kamagra Damla cinsel ilişkiden 5 dakika önce alındığında, 5 dakika içerisinde etkisini gösteren bir üründür. Kamagra damla ürününü daha az miktarda üretmekte ve ülkemizde de zor temin edilmektedir. Hem Kamagra Jel hem de Kamagra damla 7 farklı aromatik özelliğe sahiptir. İnanılmaz kışkırtıcı tat ve lezzeti, Kamagra isminin tüm cinsel performans ürünleri arasından sıyrılarak en üst noktaya taşınmasını sağlamıştır.

Kamagra'nın bayanlarda ve erkeklerde gösterdiği etkilerde farklılık göstermektedir. Lakin kullanım sonucunda her iki tarafada aynı etkiyi ve afrodizyak etkisini yaşatmaktadır. Kadınlar ve erkekler ilacı aynı şekilde tüketmelidir. Kullanım şeklinde herhangi bir farklılık yoktur. Kullanım şekli aynı olup erkeklerdeki ve bayanlardaki hormonlara bağlı olarak cinsel ilişkinin başlama süresi ile ilaçların alındığı süre arasındaki zaman dilimi farkı fardır. Bu zaman dilimi kullandığınız Kamagra ürününe bağlı olarak ayarlanmalıdır. İlaç ile birlikte elinize ulaşacak olan kullanma talimatı içerisindeki süreyi gözeterek doğru zamanda kullanırsanız cinselliğiniz partneriniz ile aynı anda başlar ve aynı anda sonlanır. Çünkü Kamagra tüm ürünlerinde cinsel birleşim sırasında erkek ve bayanın eş zamanlı yani senkronize orgazm olabilmeyi sağlayacak içerikleri içerisinde barındırmaktadır.

Kamagra Jel Kullanımı;

Kamagra Jel kullanımı oldukça basittir. Erkekler ve kadınlar ürünü aynı şekilde tüketmelidir. Emerek fantastik bir kullanım şekli sağlayabilir ya da istediğiniz içeceğiniz ile karıştırarak da alabilirsiniz. Kamagra Jel ‘in 7 farklı aroması bulunmaktadır. Bu aromalar; vanilya, Frenk üzümü, portakal, muz, çilek, karamel ve ananastır. 7 farklı aromadan herhangi birini seçtikten sonra ürünü kutudan çıkartmanız gerekmektedir. Kamagra’nın sloganı gereği her seferinde yeni tat, her seferinde yeni doyum imkanını kullanıcılar yakalayabilmektedir. Orijinal Kamagra Jeller tek bir aroma olarak satılmazlar. Örneğin sadece çilekli veya sadece karamelli Kamagra Jel sunumu yoktur. Bu şekilde karşınıza çıkacak olan ürünleri satın almanız, sağlınızı ve hayatınızı riske atabilir. Çünkü Kamagra her geceye yeni bir lezzet anlayışını benimsemesi sebebiyle ürünlerine ayrı sunum seçeneği getirmemiştir. Bu şeklide sadece tek bir aroma şeklinde satılan ürünler ya sahte üreticiler tarafından üretilmektedir ya da tarihi geçmiş orijinal Kamagra Jel ürünlerinin paketlerini açarak ve tarihleri ile oynayarak paketleme yapılmaktadır.

Ürünün 25mg, 50mg ve 100 mg'lık seçenekleri bulunmaktadır. Karaciğer ve böbrek yetmezliğiniz varsa, sadece tek seferlik kullanacaksınız 25 mg'lık ürünü tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer iktidarsızlık ve partnerinize karşı isteksizlik yaşıyorsanız, 50 mg'lık ürünü ve ileri derecede bir iktidarsızlık probleminiz var ise doktor tavsiyesi ile 100 mg'lık ürünü kullanmanız gerekmektedir. Her ürünün içerisinde 7 adet Kamagra Jel bulunmaktadır. Kamagra kullanımı açısından oldukça kolaydır.

Jel paketlerden birini açarak, ilacı emmeniz gerekmektedir. Emdikten sonra bolca su tüketmelisiniz. Bir diğer kullanım şekli ise Kamagra Jel’ in bir dozajlık paketini istediğini bir içeceğin içerine atıp iyice karıştırarak içmektir. Alkolü, asitli veya kafeinli içeceklere ekleyerek Kamagra Jel ürünler kullanılabilir. Kamagra Jel ortalama olarak erkeklerde 10 dakika, kadınlardan 20 dakikada etkisini göstermektedir. Tablete göre daha hızlı, damlaya göre daha yavaş etkisini göstermektedir. Fakat aromaları sayesinde hem ağzınızda hoş bir tat bırakacaktır hem de kullanımı açısından oldukça eğlenceli olacaktır. Kamagra Jel’ in sunduğu imkanları hangi eğlence boyutunda yaşamak istendiği tamamen kullanıcılarına bağlıdır. Partnerinizle beraber kullanabileceğiniz Kamagra Jel sayesinde, gecelerinizi tıpkı aromalar gibi tatlandırabileceksiniz. Emerek, yalayarak kullanılabilen Kamagra Jellerin istediğiniz içecek ile birlikte karıştırılması sonucunda da değişik ve size özel tatlar elde edebilirsiniz.

Kamagra Jel aynı zamanda etkisini gösterirken oldukça rahatlatan bir etkiye de sahiptir. Kullanımından 5 dakika sonra afrodizyak etkisini görmeye başlarsınız. 5 dakika sonra afrodizyağın etkisi ile partnerinize olan isteğin arttığını göreceksinizdir. Kadınlarda bu süre 10 dakikayı bulabilmektedir. Dolayısı ile kadınların Kamagra Jel'i erkeklerden 5 dakika kadar önce kullanması yeterli olacaktır. Kamagra Jel ‘in doğru miktarda kullanılması oldukça önemlidir. Tek seferlik kullanılacak ise ürün mutlaka 25 mg veya üzerinde dozajlarda tüketilmelidir. İhtiyacınız olan doz miktarından az tüketmeniz sonucunda ilacın etkilerini göremeyebilirsiniz. Fazla kullanımlarda ise ilacın yan etkisini yaşayarak tehlikeli durumlara sebebiyet verebilirsiniz. Muhteşem zevki tadında yaşamak ve sağlığınızı riske atmamak için lütfen belirtilen ve tavsiye edilen dozajı aşmayın. Tavsiye edilen dozajın üzerinde Kamagra Jel kullanmak asla daha etkili ve daha arzulu bir cinsellik yaşayacağınız anlamına gelmez. Tam terci olarak, belirlenen dozajın üzerine çıkmak ciddi sağlık sorunları yaşamanıza sebebiyet verebilir. Çünkü her ne kadar leziz ve şekerleme tadına sahip olsalar da Kamagra Jeller asla şeker değil, bir ilaçtırlar. Bu sebeple her ilaç gibi kontrollü ve belirlenen dozajlarda tüketilmelidirler.

Kamagra Jel oldukça küçük paketlerde olduğu için kullanmak istediğiniz her an için cüzdanınızda, çantanızda, cebinizde veya evin herhangi bir köşesinde rahatça bulundurabileceğiniz bir üründür. Kullanmadan evvel ilacın prospektüsünü okumayı unutmayınız. Kamagra Jel ‘in herhangi bir yan etkisi bulunmadığından ötürü, alkol ile birlikte kullanılmasında bir sorun yoktur. Sadece alkol doz miktarının %10’dan fazla olmamasına dikkat edilmelidir. Alkollü içeceklerin dışında kafeinli, asitli ve gazlı içecekler ile de Kamagra Jeller karıştırılarak değişik lezzetlerde kullanılabilirler.

Kamagra Damla Kullanımı;

Kamagra Damla kullanımı diğer ürünlere göre daha kolay ve etkisini en hızlı gösteren üründür. Ürün içerisinde diğerlerine göre sıvı olduğu için kana karışması daha rahat ve hızlı olmaktadır. Kamagra Damla, içeceklerinizin içerisinde 5 damla kadar damlatılması ile kullanılmaktadır. Kokteyllerinizin, suyunuzun veya herhangi bir içeceğinizin içerisine atarak kullanabilirsiniz. Kamagra Damla'nın da tıpkı Kamagra Jel gibi tam 7 farklı kışkırtıcı aroması ve 7 farklı rengi vardır. Frenk üzümlü, portakallı, vanilyalı muzlu, çilekli, karamelli ve ananaslı olarak bulunabilen Kamagra Damla ürünlerinin, Kamagra Jel ile aynı aromalarına sahip olmakla birlikte birtakım artıları ve eksileri vardır. En büyük artısı Kamagra Jel aromaları 7’li paket halde ve her aromadan bir adet olmak üzere satılırken, Kamagra Damlalar tek tek, istenen, seçilen ve damak tadına göre beğenilen aromalarda satın alınabilmektedir. 7’li karma aroma satın almak istemeyen kullanıcılar, Kamagra Damla ürünlerinde istedikleri aromaları seçip alabilmektedirler. Kamagra Damla’nın, Kamagra Jel’e göre eksisi ise etkileşim süresinin çok az daha geç olmasıdır. Tabi bazı durumlarda bu sürenin 5-10 dakika kadar uzaması eksi değil, büyük bir avantaj haline dönüşebilmektedir.

Kamagra Damla kullanıldıktan sonra erkeklerde 1-2 dakika içerisinde, kadınlarda ise 5 dakika içerisinde etkisini göstermektedir. Barda, cafede, evde, ev dışında herhangi bir mekanda yanınızda taşıyarak kullanabileceğiniz ilacı istediğiniz içeceğe 5 damla kadar atmanız yeterli olacaktır. Tek seferlik kullanım için uygulayacaksınız 1-2 damla yeterli olacaktır. 1-2 damlasının bile oldukça güçlü bir etki yarattığı Kamagra Damla kullanırken, alkol kullanmanızda herhangi bir sorun yoktur. Ürünün içerisinde %40 oranında Sildenafil Sitrat maddesi etken halde bulunmaktadır. Bu nedenle alkol gibi riskli içeceklerinize koyarken 3 damladan fazla kullanmamanız gerekmektedir. Ancak meyve suyuna ya da normal suya eklenen 5 damlada hiçbir risk oluşmaz. Eğer ileri boyutta bir iktidarsızlık probleminiz var ise 6-7 damla kadar doktor tavsiyesi ile kullanabilirsiniz. Kamagra Damla en hızlı etkiyi su ile kullanıldığı zaman yapmaktadır. Bol su ile tüketildiği zaman kana hemen karışarak etkisini hemen göstermektedir. Kamagra Damla, Kamagra ürünleri içerisinde etkisini en hızlı gösteren ürün olduğu için çiftler tarafından daha çok tercih edilen bir ürün olmaktadır. Kamagra Damla kullanmadan önce, herhangi bir şekilde kalp ve tansiyon ilacı kullanmamış olmanıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Kalp ve tansiyon ilaçları ile birlikte kullanıldığı zaman tehlikeli sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Kana karışması oldukça hızlı olduğundan ötürü kalp çarpıntısı veya baş dönmesi yaşayabilirsiniz.

Kamagra Tablet Kullanımı;

Kamagra Tablet; Kamagra Jel ve Kamagra Damla'ya göre etkisini en geç gösteren fakat etkisini en uzun süre yaşatan ürün çeşididir. Ürünün 25mg, 50mg ve 100 mg olmak üzere üç kullanım imkanı bulunmaktadır. İktidarsızlık anlamında büyük problemleriniz yoksa veya tek seferlik kullanacaksanız 25 mg'lık olan ürünü, iktidarsızlık probleminiz var ise 50 mg'lık ürünü ve ileri derecede iktidarsızlık probleminiz var ise 100 mg olan ürünü tercih etmeniz gerekmektedir. Karaciğer ve böbrek yetmezliği rahatsızlığı olan kadın ve erkeklerin ürünün 25 mg olanını kullanmalıdır. 50 mg olan ürün birbirine karşı oldukça isteksiz, cinsel anlamda performans düşüklüğü yaşayan ve iktidarsızlık ile mücadele eden bireyler tarafından kullanılmalıdır.

Kamagra kullanımı tablet halinde olduğu zaman Kamagra Jel ve Kamagra Damla'ya göre farklılık göstermektedir. Kamagra Tablet kullanılırken alkol veya uyuşturucu etken bir madde kullanılmaması gerekmektedir. Tablet şeklinde alındığı için ilacın bol su ile tüketilmesi gerekmektedir. Alkol ile birlikte tüketildiği zaman kalp krizi gibi çeşitli tehlikelere ve üzücü olaylara sebebiyet verebilmektedir. Kamagra tablet kullanımı cinsel ilişkiden ortalama olarak erkeklerde 30 dakika, bayanlarda 45 dakika önce alınarak olması gerekmektedir. Kamagra tablet kullanan bireylerin, hap ile birlikte herhangi bir şekilde, kalp ilacı, tansiyon ilacı, antibiyotik içeren ilaçlar, ağrı kesici niteliğinde olan ilaçlardan herhangi birini kullanmaması gerekmektedir. Kamagra Tablet etkisini diğer ürünlere göre daha yavaş gösteriyor olsa da etkisini en uzun süre yaşatan ürün çeşididir. Kullanım sırasında oldukça özenli ve dikkatli olunması gerekmektedir. Kana karışmasından sonra etkilerini güçlü bir şekilde göstermektedir. Bu sebepten ötürü aşırı doz alımı yapılmamalıdır. 24 saat aralıklar ile günde 1 defa kullanılması harika bir gece yaşamak için oldukça yeterli olacaktır. Kamagra Tablet kullanmadan yaklaşık 12 saat öncesine kadar alkol alınmamış olması gerekmektedir. Kamagra tabletin, Kamagra Jel gibi aromaları ve tadı yoktur.

Bir önceki makalemizde, Kamagra Etkileri hakkında detaylı bilgiler verilmekteydi.

Bir sonraki makalemizde ise, Kamagra Nedir? hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.