Kamagra S-S-S

Kamagra Sıkça Sorulan Sorular

Kamagra Sıkça Sorulan Sorular

Kamagra ürünü hakkında merak ettiğiniz tüm sorunların yanıtlarına kolaylıkla ulaşın!

Kamagra Nedir?

Kamagra hem bayanlarda hem de erkeklerde kullanılabilen cinsel güç arttırıcı bir üründür. Aynı zamanda erkeklerde iktidarsızlığı önleyen ve en az 2 saat ereksiyon yaşanmasını sağlayan cinsel performansı arttıran bir ilaçtır. Kamagra denildiğinde 3 farklı üründen söz edilebilir. Bunlar; Kamagra Jel, Kamagra Tablet ve Kamagra Damla’dır.

Kamagra Nasıl Kullanılır?

Kamagra'nın 3 çeşit kullanım imkanı vardır. Kamagra Damla, Kamagra Jel ve Kamagra Tablet olarak bulunmaktadır. Kamagra Damla, içeceklerinizin içerisine 2 ile 5 damla aralığında damlatılarak, Kamagra Jel, ürünün emilerek ya da istediğiniz içecekler ile karıştırılarak, Kamagra Tablet ise hap şeklinde olduğu için bol su ile birlikte tüketilerek kullanılmalıdır.

Kamagra Jel ‘in Aromaları Nelerdir?

Kamagra Jel ‘in 7 adet aroması bulunmaktadır. Ağızda hoş bir tat bırakan bu aromalar dünya çapındaki tüm insanların "Hangi aromalı cinsel güç ilacını isterdiniz?" sorusuna verdikleri cevaplar doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu aromalar; vanilya, portakal, ananas, muz, Frenk üzümü, karamel ve çilektir. Aynı aromalar Kamagra Damla olarak da bulunabilirler.

Kamagra Jel hangi İçeceklerin İçerisinde Kullanılabilir?

Kamagra Jel istediğiniz her içeceğin içerisine eklenerek kullanılabilir. Alkollü içecekler, kafeinli içecekler, gazlı içecekler ve asitli içecekler içerisine Kamagra Jel eklenebilir. Eklemek istediğiniz içeceğin hangisi olacağına damak tadınıza ve zevkinize bağlı olarak sizler karar verebilirsiniz. Ancak Kamagra Jel’ in de tıbbi bir ilaç olduğu unutulmamalı, belirlenen ve önerilen dozajın üzerine çıkılmamalıdır. Tadının ve lezzetinin kışkırtıcı derecede cezbedici olması şeker gibi istenildiği anda istenildiği sıklıkta ve istenildiği dozajda tüketilmesi anlamına gelmez. Her kullanım için ideal olan gramaj ve dozaj seviyesi ayarlanmış olup 7 farklı pakete bölünmüştür. Ambalajdan çıkan sadece tek bir paket bölümündeki Kamagra Jel size bir gün için gerekli olan cinsel performansı sunmaya yetecektir.

Kamagra'nın Bayanlardaki Etkileri Nelerdir?

Kamagra'nın bayanlar üzerindeki etkisi genellikle cinsel performans arttırma yönündedir. Aynı zamanda bayanlara afrodizyak etkisi sağlayarak, bayanların daha çabuk tahrik olmasını ve ilişkiden önce partnerlerine duydukları arzu ve isteğin artmasına yardımcı olmaktadır. Afrodizyak etkisiyle beraber şehvet duygusunu da arttıran Kamagra, bayanlar üzerinde oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. Kadınların östrojen hormonu ile uyumlu olan Kamagra ürünleri regl dönemleri içerisinde sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Kamagra'nın Erkeklerdeki Etkileri Nelerdir?

Kamagra'nın erkekler üzerindeki etkileri iktidarsızlık üzerine dayanmaktadır. Kamagra içerisinde bulunan Sildenafil Sitrat etken maddesi sayesinde vücuttaki kan akışı hızlanır ve penis dokusunda bulunan damarların gevşeyerek içerisine kan dolması ve bu sayede erkeğin tam anlamıyla bir ereksiyon yaşamasını sağlamaktadır.Ereksiyonun yani penis sertliğinin tam olarak elde edilmesi sonucunda birçok cinsel birleşim sorunu ortadan kalkmış olur. İktidarsızlığı önlemesi dışında, tıpkı bayanlara duyduğu afrodizyak etkisini erkeklerde de göstermektedir. Partnerlerine daha çok ilgi, şehvet ve istek duymasını sağlamaktadır. Cinsel performansı arttırıcı etkisi ile erkeklerin aralıksız olarak 2 saat boyunca performans göstermesini sağlamaktadır.

Kamagra'nın Yan Etkisi Var Mı?

Kamagra içerisinde sadece Sildenafil Sitrat etken maddesi kimyasal olarak bulunmaktadır. Kimyasal olmasına karşın vücut içerisinde doğal olarak bulunması gereken nitrik oksidin görevini üstlenmektedir. Sildenafil Sitrat dışında içerisinde doğadan alınan bitkiler, vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Kamagra'nın bu sebepten ötürü aşırı dozda kullanılmadıktan sonra yan etkisi yok denilecek kadar azdır. Genellikle baş dönmesi ve mide bulantısı gibi yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkilerde çoğu kişi tarafından fark edilmeyecek kadar düşük seviyededir. Bunun dışında kalp çarpıntısına da sebep olabilmektedir. Kalp çarpıntısı, baş dönmesi ve mide bulantısı etkilerini göstermesinin sebebi ilacın içerisinde yoğun halde bulunan Sildenafil Sitrat etken maddesinden kaynaklanmaktadır. Sildenafil Sitrat, vücuttaki kan akışını ve kan basıncını arttıran bir maddedir. Bu sebepten ötürü kişide tansiyon düşüklüğüne sebep olabilmektedir. Damar tıkanıklığı, kalp rahatsızlığı veya tansiyon hastası olan kişiler tarafından kullanılması uygun değildir. Kullanmak isteyen kişilerin doktor onayı ve gözetimi altında kullanmaları gerekmektedir.

Kamagra Kullandım Ama Bir Etkisi Olmadı. Neden?

Kamagra kullanımı bazı durumlarda işe yaramayabilmektedir. Gereğinden az miktarda doz alımları olduğu sırada etkisini oldukça az göstermektedir. Bu sebepten ötürü kullanan kişi tarafından etkisi yokmuş gibi görünmektedir. Gereken doz miktarında alınması oldukça önemlidir. Eğer gereken doz miktarında ürünü kullanmanıza rağmen ürünün etkisini göremediyseniz damar tıkanıklığınız olabilmektedir. Damar tıkanıklığı olan kişilerde Kamagra çoğu zaman etkisini göstermektedir. Ürünü kullanmadan önce mutlaka doktora danışmanız gerekmektedir.

Kamagra'nın Etkileri Ne Zaman Başlar?

Kamagra ürününün 3 farklı çeşidi olmasından ötürü etki süresi değişmektedir. En hızlı etkiyi Kamagra Damla göstermektedir. Kadınlarda ve erkeklerde Kamagra'nın etkisini gösterme süresi değişmektedir. Kadınlarda etkileri biraz daha yavaş ortaya çıkmaktadır. Bunun sebebi östrojen hormonunun testosteron hormonuna göre, daha zor aktive olmasından kaynaklanmaktadır.

Kamagra Damla, erkekler tarafından cinsel ilişkiden hemen önce alınmalıdır. Kadınlar ise ilişkiden 5 dakika önce kullanmalıdır. Kamagra Damla erkeklerde 1-2 dakika içerisinde kadınlarda ise 5 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır.

Kamagra Jel cinsel ilişki öncesi erkekler tarafından 10 dakika, kadınlar tarafından 20 dakika önce alınmalıdır. Cinsel ilişkiden 15 dakika önce kadar alındığı takdirde 15 dakika içerisinde etkisini göstermektedir.

Kamagra Tablet ise erkekler tarafından 20, kadınlar tarafından 30 dakika önce alınmalıdır. Cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 20 dakika önce alınması gereken bu ürün çeşidinde etkiler 20 dakika içerisinde başlamaktadır.

Verilen Kamagra etkileşim süreleri normal koşullar altında belirlenmiş olan ortalama değerler olup %10 sapma payı hesaba alınmalıdır. Sapma payı aşağısı ve yukarısı diye hesaplanmalı ve belirlenen süreden biraz daha önce ya da biraz da sonra yaşanabilmesi olasıdır. Ancak normal bir bünyede bu sapma oranı %10’u geçmez.

Kamagra'nın Bayanlar Üzerinde Yan Etkisi Var Mıdır?

Kamagra'nın bayanlar üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur. Kamagra, kadınların üzerinde adet döngüsünün bozulmasına sebep olmamaktadır. Herhangi bir şekilde, rahime, yumurtalıklara veya rahim duvarlarına bir zararı ya da etkisi yoktur. Bayanlar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Kamagra Prostat Tedavisinde Kullanılabilir Mi?

Kamagra'nın herhangi bir şekilde iyi huylu prostat büyümesine karşı bir etkisi ya da tedavisi yoktur. Prostat kanserine veya prostat büyümesine tedavi olabilecek bir ürün değildir. Kamagra yalnızca cinsel güç ve performans arttırıcı bir üründür. Prostat tedavisi gören erkeklerin de doktor onayı olmaksızın Kamagra ürünlerini kullanmaları doğru değildir.

Kamagra İçerisinde Neler Var?

Kamagra içerisinde cinsel ilişki sırasında ihtiyaç duyulan her şey bulunmaktadır. Öncelikle Kamagra içerisinde Sildenafil Sitrat etken maddesi bulunmaktadır. Sildenafil Sitrat etken maddesi erkeklerde iktidarsızlığı önleyen ve hem erkeklerde hem bayanlarda performansı arttırıcı bir maddedir. Sildenafil Sitrat etken maddesi dışında içerisinde D Vitamini, C Vitamini, Çin Ginsengi ve bitki özütleri ile vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Cinsel ilişki sırasında ihtiyaç duyulan her türlü vitamin, mineral ve enerjiyi sağlamaktadır. Tamamen doğal ve bitkisel bir üründür.

Kamagra'yı Kimler Kullanamaz?

Kamagra oldukça güçlü bir etkiye sahip olan cinsel performans ve güç arttırıcı bir üründür. 18 yaşından küçük ve 70 yaşından büyük kişiler tarafından kullanılamaz.Kalp, damar tıkanıklığı ve tansiyon rahatsızlığı bulunan kişiler doktor onayı olmaksızın kullanamazlar.

Bir önceki makalemizde, Kamagra Hakkında hakkında detaylı bilgiler verilmekteydi.

Bir sonraki makalemizde ise, Kamagra Etkileri hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.