Levitra

Levitra Vardenafil

Levitra Vardenafil

Levitra tabletler; tıp literatüründe ‘erektildisfonksion’ olarak bilinen, erkeklerin ereksiyon ile ilgili yaşamış olduğu sağlık problemlerini içeriğinde bulunduran hastalıkların tamamında tedavi amaçlı olarak kullanılırlar. Dünya genelinde oldukça fazla sayıda kullanıcısı olan bu ilaç Levitra Vardenafil ismi ile de bilinmektedir. İlacın ismi sadece Levitra olsa da içerisinde kullanılan etken madde olan Vardenafilin, cinsellik sırasında yaşanan ereksiyon sorunlarına karşı göstermiş olduğu üstün başarısı tüm dünyaya ismini duyurmasını sağlamıştır.

Levitra Vardenafil Farkı;

Vardenafil; kimyasal bir madde olup penis dokusunda yer alan kaslara etki edebilme yeteneğine sahiptir. Sektörde muadili olan ilaçlar arasında bu özelliğe sahip olan tek ilaç Levitra’dır. Penisin sertleşmesi yani ereksiyonun gerçekleşmesi ve tabi ki bu sertliği gerekli süre boyunca koruyabilmesi için penisteki kas hücrelerinin çok büyük görevi vardır. Genellikle yaşa bağlı olsa da bazı rahatsızlıklar bu kasların daha erken yaşta işlevini yerine getirememesine sebep olmaktadır. Yapılan klinik deneylerinde; yaş sebebiyle veya bazı hastalıkların yaşanması durumunda görülen penisteki kas işlev bozukluğunda, Vardenafil etken maddesinin en etkili madde olduğu tespit edilmiştir. Bu sebeple Levitra Vardenafil kullanımı sayesinde kas hareketliliğinin ideal şekilde gerçekleşmesi sağlanabilmektedir. Hatta klinik çalışmalar bu ilacın düzenli ve uygun dozajda kullanılması sonucunda, hareketliliğini kaybetmiş olan kasların tekrar kontrol altına alınabildiğini ve neticesinde tedavinin gerçekleştirilebildiğini raporlamıştır.

Levitra Vardenafil Kullanımı Riskli mi?

Ürünün içeriğinde yer alan kullanma talimatı dikkatlice okunup uygulandığı taktirde hiçbir yan etkisi, tehlikesi ya da riski olmayan Vardenafil etken maddesi; aşırı doz kullanımı, uygun olmayan kişiler tarafından kullanımı ve yanlış kullanımı ile birlikte tehlikeli hale gelebilmektedir. Her ilaç gibi Levitra Vardenafil ilacı da birtakım kimyasalları içerisinde barındırır ve içeriğinde özel bileşenler bulundurur. Levitra ilacının kullanım öncesinde dikkat edilmesi gereken hususlara karşı bilinçli ve tedbirli davranış sergilenmesi gerekir.

Levitra Vardenafil Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Levitra tablet içeriğindeki Vardenafil maddesinin alkol ile alınması son derece sakıncalıdır. İçeriğinin uyumlu olmaması sebebiyle Levitra ürünü alkol ile birlikte kullanılamaz.

Levitra tabletlerin etken maddesi olan Vardenafilin vazodilatör özellikleri vardır. Yani kan basıncında anlık, hafif ve geçici düşüşlere sebebiyet verebilir. Tıpta ‘sol ventriküler çıkış yolu obstrüksiyonu’ olarak isimlendirilen hastalığa sahip olan kişiler, Vardenafilin de içerisinde yer almış olduğu fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri ve vazodilatör özelliğe sahip diğer ilaçların kullanımında son derece dikkatli olmalıdırlar.

Şiddetli karaciğer yetmezliği, hipertansiyon, son evre böbrek hastaları (diyaliz aşamasında), son 6 içerisinde inme (felç) geçiren kişilerde tüm cinsel performans ilaçları gibi Levitra da tehlikelidir. Her ne kadar bu kişiler tarafından önerilmese de doktor onayı ve gözetimi altında olmak koşulu ile kullanabilirler.

Levitra Tablet

Levitra Tablet

Levitra Tablet

Levitra tablet, günümüzde dünya genelinde çoğu erkeğin uzun süreli ya da belirli bir dönem içerisinde yaşamakta oldukları ereksiyon yani penis sertleşmesi sorununun tedavisinde kullanılan ilaçlardan biridir. Sadece tablet şeklinde üretilen Levitra, erekte olma ile ilgili yaşanan sorunlara çözüm sunabilmesinin yanı sıra cinsel performansın arttırılabilmesi ile ilgili de güçlü etkileri raporlar ile sunulmuştur.

Tablet şeklinde üretilen Levitra ilacının etken maddesi Vardenafil isimli kimyasal maddedir. Ancak ilaç içerisindeki Vardenafil maddesi saf hali ile kullanılmaz. İnsan bünyesine en uygun formu olan ‘Vardenafil monohidroklorür trlhldrat’ isimli hali laboratuvar ortamında elde edilerek ilaç içeriğine saf Vardenafil eşdeğeri olarak dahil edilir. Ancak esas etken maddesinin Vardenafil olduğu söylenebilir.

Levitra Tablet Dozları ve Adetler;

Sadece tablet şeklinde üretilen Levitra ürünlerinin mevcut dozları ve adetleri şu şekildedir;

20 mg’lık 4 film tablet,

20 mg’lık 2 film tablet

10 mg’lık 4 film tablet,

5 mg’lık 4 film tablettir.

Levitra Tablet Kullanımı;

Levitra tablet kullanımının başlangıç dozu günlük 10 mg olup, cinsel birliktelikten 25 dakika ile 60 dakika öncesinde alınmasıdır. Cinsel birliktelikten 25 dakika ya da 4-5 saat öncesine kadar alınabilir. Bünyeden bünyeye değişen ilaç etkileşim süresi aynı zamanda o anki psikolojik durumdan dolayı bile değişim gösterebilmektedir. Maksimum doz sıklığı ise günde sadece 1 tablettir. Levitra tablet kullanımı sırasında günde 1 tabletin üzerine çıkılmamalıdır. Etken maddesi olan Vardenafilin yiyeceklerle ilgili bir etkileşimi söz konusu değildir. Bu sebeple Levitra yiyecekler ile birlikte alınabileceği gibi tek başına aç veya tok karna da alınabilmektedir. 10 mg tavsiye edilen ortalama doz olmak ile birlikte, etkinlik ve vücut toleransına bağlı olarak maksimum 20 mg dozaja arttırılabilir ya da 5 mg doz seviyesine indirilmesi gerekebilir. Ancak hiçbir koşulda maksimum olarak belirlenen günlük 20 mg doz seviyesinin üzerine çıkılmamalıdır. 65 yaş üzerinde kullanılması durumunda, öncelikle doktor tavsiyesi alınmalı ve ideal olan 5 mg’lık doz ile tedaviye başlanmalıdır. Aynı şekilde, orta derecede karaciğer bozukluğu olan hastaların da tedavi başlangıcında 5 mg dozajı aşmaması gerekmektedir. Eğer tolerabilite değeri mümkünse önce 10 mg doza, ardından sağlık durumu elverişliyse ve doktor onayı ve gözetimi altında olmak şartı ile 20 mg seviyesine çıkartılabilir.

Dünya genelinde en çok tercih edilen ürünlerden olan Levitra tablet kullanımı, tam anlamıyla istenen ve tatmin edici bir cinsel performansın sergilenebilmesi için yeterli ereksiyonun sağlanamaması, penisin gerekli setliğe ulaşamaması ya da sertliğini sürdürememesi kısaca tıpta ‘erektil disfonksiyon’ yani ereksiyon süreci ile bozuklukların görülmesi gibi durumlarda endikedir.

Levitra Türkiye

Levitra Türkiye

Levitra Türkiye

Dünya çapında cinsel performans arttırıcı ve ereksiyon sağlayıcı olarak kullanılan Levitra Türkiye içerisinde de bulunabilen bir ilaçtır. Tıpta erektil disfonksiyon olarak isimlendirilen hastalık gurubuna; penisin cinsellik sırasında istenen sertliği yakalayamamasına ya da sertliğe ulaşsa bile gerekli süre boyunca bu formu koruyamamasına neden olan tüm rahatsızlıklar, sonucunda yaşanan iktidarsızlık ile ilgili sorunlar ve cinsel performans sergilemede yaşanan fizyolojik aksaklıklar dahil edilebilmektedir. Levitra tablet kullanımı tüm bu rahatsızlıkların tedavisinde ve çözüm arayışında kullanılabilen bir ilaçtır. Etken maddesi Vardenafil olan Levitra, muadil olan ilaçlara nazaran çok daha farklı bir tedavi yöntemini kullanmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde Uzun yıllar iktidarsızlık sorunu ele alınmış olup en yaygın nedenlerin başında penisin sertliği ile ilgili yaşanan fizyolojik sebepler olduğu raporlanmıştır. Yapılan son araştırmalar, penis sertliğinin olması gerektiği döngüyü tamamlayamamasında en sık rastlanan sorunun penis dokusunda yer alan kasların çalışması ile ilgili aksaklıkların olduğunu ortaya koymuştur. Bu konu ile ilgili yapılan klinik deneylerde çok sayıda kimyasal madde denenmiş olup en etkili sonuç Vardenafil ile sağlanmıştır.

Levitra Türkiye Kullanıcı Yorumları;

Cinsel ilişkide penise ait kasların olası işlev bozukluklarında kullanılan Levitra Türkiye içerisinde de kullanıcıların olumlu yorumlarını kazanmıştır. Levitra tablet kullanımı ile birlikte penis sertliği ideal oranda oluşur ve oluşan sertlik istenen süre boyunca formunu korur, ayrıca cinsel performans arttırıcı etkisi ile de insan biyolojisine katkıda bulunur. Tüm bu sistemin kontrolünü sağlayan etken madde Vardenafil sayesinde çok sayıda cinsel fonksiyon sorunlarına etkili ve kısa sürede çözüm bulabilmek mümkündür.

Levitra Türkiye Pazarı;

Levitra ürünleri 20 mg, 10 mg ve 5 mg’lık dozlarda üretilirler. 20 mg’lık doza sahip olan film tabletler 2’li ve 4’lü alternatife sahipken, 5mg ve 10 mg’lık film tabletler sadece 4 film tablet olarak üretilir ve satılırlar. Tüm dünyada kolaylıkla bulunabilen bu ürün çeşitleri Levitra Türkiye pazarı içerisinde de bulunabilmektedir. Ancak kaçak olarak üretilen sahte Levitra tabletlerin de aynı Pazar içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. İçeriğindeki etken maddesinin kimyasal oluşu ve çok az dozajda bile ciddi anlamda etkileşime girdiği, en ufak doz yanlışlığında da çok ciddi olumsuz yan etkiler ile karşılaşılabileceği unutulmamalıdır. Özetle; en etkili cinsel sorun giderici ilaçlardan olan Levitra satın alırken ve kullanım sırasında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Her ilaç gibi Levitra’da ilaç prospektüsü ile satılmakta olup, içerisinde kullanıcılarına sunulan kullanma talimatları dikkatlice okunup, doğru ve bilinçli şekilde kullanılmalıdır.

Levitra Vardenafil Tablet

Levitra Vardenafil Tablet

Levitra Vardenafil Tablet

Son zamanlarda iktidarsızlık ve iktidarsızlığın ön evrelerinde yaşanan rahatsızlıkların artmış olması tıp dünyasında birçok buluşun elde edilmesine zemin hazırlamıştır. Kimi ilaçların etken maddesi kan dolaşımına, kimileri damar çeper genişliğine kimileri ise kaslara odaklanmaktadır. Tüm bu ilaçların hemen hemen hepsinde cinsel performans arttırıcı özelliği de eklenerek patentleri alınmaktadır. Levitra Vardenafil tabletlerin buluşu öncesinde yapılan araştırmalar iktidarsızlık sorunlarının temelinde penis kas ve sinir hücrelerinin önemli bir etkisi olduğu keşfedilmiştir. Genellikle yaş ile orantılı olarak hareketliliğini kaybeden veya işlevini tamamen yitirmeye kadar ilerleyen penis kas ve sinir dokuları ile ilgili sağlık sorunları üzerine çok geniş bir araştırma yapılmıştır. Tüm araştırmalar, laboratuvar testleri, klinik deneyler sonucunda ise tüm dünyadaki erkeklerin ve hatta çok sayıda çiftlerin kaderini etkileyebilecek muhteşem formül elde edilmiştir.

Levitra Vardenafil Tablet Buluşu;

Erkeklerin fizyolojik yapısı ele alınarak, ereksiyon hazırlık aşamasında, ereksiyon sonrasında ve ereksiyon süreci sonunda penise ait kas ve sinir sistemi tamamen bir bütün olarak ele alınmıştır. 20’den fazla etken madde üzerine klinik deneyler gerçekleştirirmiş ve neticesinde en iyi sonucun Vardenafil isimli kimyasal ile sağlandığı tespit edilerek raporlanmıştır. Vardenafil isimli etken maddenin de üzerinde birtakım çalışmalar yapılarak insanların üzerinde oluşabilecek olası yan etkiler minimum seviyesine indirilmiştir. Sonucunda ise; Vardenafil isimli kimyasalın da en etkili formu olan ‘Vardenafil monohidroklorürtrihidrat‘ elde edilmiştir. Ancak üretiminde kullanılan ana maddenin dozajı, kullanılan saf Vardenafil üzerinden değerlendirilmektedir. Bu şekilde üretimine karar kılınan Levitra Vardenafil tablet dozajları 5 mg, 10 mg ve 20 mg olarak belirlenmiştir. Sahte olarak üretilip piyasaya sürülen Levitra tabletlerde de 50 mg ve 100 mg gibi yüksek dozajlar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak Levitra ürünlerinin bu kadar yüksek dozaja sahip ilaçları yoktur. Üretilmemekte ve satılmamaktadır.

Levitra Vardenafil Tablet Dozajı;

Dünya genelinde cinsel performans arttırıcı ve iktidarsızlık ilaçlarından alışılagelmiş 50 mg ve 100 mg gibi yüksek dozajlar asla Levitra Vardenafil için geçerli olamaz. Çünkü Levitra tabletlerin içeriğinde bulunan Vardenafil isimli etken maddesi gerçekten çok etkili ve güçlü bir kimyasaldır. Bu özelliği sayesinde ideal, doğru ve bilinçli olarak kullanan kullanıcılara çok büyük ve kesin çözümler sunarken, dozaj aşımı gibi bilinçsiz şekilde kullanımı da yine çok ciddi sağlık problemlerine sebep olabilmektedir. Sonuç itibari ile Levitra tablet kullanacak olan kişiler çok dikkatli ve bilinçli olarak bu ilacı kullanırlarsa inanılmaz derecede olumlu etkiler yaşayabilmektedir.

Levitra Nedir?
Levitra Nedir?

Levitra Nedir?

Dünya çapında birçok kişi tarafından yapılan testler sonucunda görülmektedir ki, insanların %72'si cinsel anlamda eşlerine karşı isteksizlik duymaktadır. Cinsellikten kaçan ve cinsel ihtiyaçlarını karşılamaktan iktidarsızlıkları sebebi ile kaçan erkeklerin sayısı günden güne artmaktadır. Levitra nedir sorusunun cevabı tam da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Cinsel hayatını renklendirmek, cinsel hayatında yeni tatlar tatmak, hayatına yenilik getirmek isteyen bireyler için üretilen cinsel güç ilacına Levitra denmektedir.

Etken maddesi Vardenafil olan Levitra, erkeklerin ereksiyon problemlerinde yani peni sertleşmesi ile ilgili sorunlarında kullanılan bir ilaçtır. Levitra’nın temel görevi ereksiyon sırasında artması beklenen kan akışını istenen seviyeye çıkarabilmektir. Çünkü Levitra, kan hücre duvarlarının iç yapısında bulunan kasları rahatlatabilme özelliğine sahiptir. Ereksiyonu yani penisin sertleşmesini azaltan ya da tamamen engelleyen PDE5 ismi verilen enzimin üretilmesini engeller. PDE5 enziminin normalden fazla olan kısmının azaltılması ile de erksiyondan yani penisin serleşmesinden sorumlu olan diğer kimyasallar ve enzimler görevlerini rahatlıkla yerine getirebilirler. Sonucunda ise cinsel organa ulaşan kanın daha uzun süre bu bölgede kalması sağlanmış olur. PDE5 enzimlerinin kontrolünü sağlaması ile kan akışını hızlandırma ve penis sertleşmede artış etkilerini gösteren Levitra bir ilaçtır ve asla bilinçsizce kullanılmamalıdır.

İçeriğindeki etken madde sebebiyle Vardenafil olarak da bilinen Levitra’nın diğer markasının ismi de Staxyn’dir. Her ne kadar Vardenafil ya da Staxyn olarak isimlendirilse de ilacın gerçek ismi Levitra’dır.

Levitra kullanım öncesinde, kutusu içerisinde yer alan ilaç prospektüsünde yazılan yönergeler mutlaka okumalıdır. Bu ilaç yemek öncesi veya sonrası alınabilmektedir. Tavsiye edilen kullanım zamanı ise cinsel ilişkiden 1 saat öncesidir. Günde 1 adet alınan Levitra tablet kullanımında her doz arası 24 saatlik sürenin geçtiğinden emin olunmalıdır. Standart Levitra tablet kullanım dozajı 10 mg olup, 20 mg seviyesine kadar çıkartılabilmektedir. Ancak vücut toleransı düşük olan kişiler için 5 mg seviyesine de indirilebilmektedir. 65 yaşını geçen erkekler için ise tavsiye esilen standart doz 5 mg’dır.

Levitra kullanımına başlamadan önce aşağıdaki ilaçlardan birini ya da birkaçını kullananlar kesinlikle doktor onayı almalıdırlar.

Özellikle erythromycin, tlithromycin ve clarithromycin olmak üzere tüm antibiyotikler,

Ereksiyon tedavisi için kullanılan diğer ilaçlar,

Kalp ritim bozukluğu için verilen ilaçlar. Örneğin; dofetilide, dronedarone, amiodrarone, disopyramide, procainamide, quinidine ve sotalol ve muadili olan ilaçlar,

Ketoconazole ve itraconazole gibi mantar tedavi ilaçları,

Ritonavir, indinavir, atazanavir ve saquinavir gibi HIV/AIDS ilaçları,

Yüksek tansiyon veya prostat için kullanılan ilaçlar. Örneğin; doxazosin, prazosin, alfuzosin, terazosin, silodosin ve tamsulosin veya muadili ilaçlar,

Yukarıdaki listede yer alan ilaçları ya da muadil olan ilaçları kullananlar Levitra tablet kullanımından önce mutlaka doktor onayı almaları gerektiğini unutmamalıdır.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Levitra Nedir? sayfamıza göz atınız.

Levitra İçeriği
Levitra İçeriği

Levitra İçeriği

Cinsel gücü arttıran ve cinsel performans konusunda en güçlü ilaçlardan biri olan Levitra, içeriği açısından piyasada bulunan diğer cinsel güç arttırıcı ilaçlara göre, daha sağlıklı ve daha güçlü bir etki yaratan ilaçtır. Levitra içeriği bakımından piyasada bulunan diğer ilaçlara benzememektedir. Çünkü Levitra, cinsel gücü arttırırken, penis dokusunda bulunan kan damarlarına değil, penis dokusunda bulunan kaslara etki eden bir ilaçtır. Her 20 mg’lıkLevitra tablet içerisinde 20 mg Vardenafil maddesine eş değer olarak 23,705 mg kadar Vardenafil monohidroklorür trihidratetken maddesi barındırmaktadır. İnsan bünyesine Vardenafil maddesinin direk olarak alınması yerine kimyasal ortamda elde edilen bir diğer formu olan Vardenafil monohidroklorürtrihidrat şeklinde alınımı çok daha yararlı olmak ile birlikte, olası yan etkileri de minimum seviyesine indirebilmektedir. Her ne kadar form değiştirmiş olsa da Vardenafil monohidroklorürtrihidrat, Vardenafil maddesinin sade hali ile aynı mükemmel sonucu sağlamaktadır. Cinsel birleşim sırasında meydana gelmesi beklenen kas hareketleri bu kimyasal sayesinde oluşur ve beklenen ereksiyon hali de beraberinde oluşmuş olur.

Vardenafil etken maddesi, penis dokusunda bulunan kaslara direk olarak etki eden bir kimyasal maddedir. Erkeğin ereksiyon olabilmesi için kas dokusunun önce gevşeyip, içerisine kan dolumu yaparak, kasların sertleşmesini sağlayan ve bu sırada sinir uçlarını etkileyerek, tam bir ereksiyon yaşanmasını sağlamaktadır. Böylece peniste meydana gelen sertleşme, kaslarında desteklemesi üzerine çok daha uzun süre aynı formu koruyabilmektedir. Levitrakendi sektöründe bulunan diğer cinsel güç arttırıcı ilaçlardan bu yönü ile farklıdır. Sonuç olarak ereksiyon sorunu ve cinsel aktivite problemleri yaşayan insanlarda kullanılan bir ilaç olsa da ilacın izlediği yöntem oldukça farklıdır. Sağladığı bu muhteşem farklılık ise içeriğindeki muhteşem bitkisel maddelerden ve aynı zaman da oldukça etkili bir kimyasal olan Vardenafil etken maddesinden kaynaklanmaktadır.

Günümüzde birçok erkek cinsel ilişki sırasında tam anlamıyla ereksiyon yaşayamadığı için cinsel ilişkiden kaçmakta ve cinsel ilişki sırasındaysa yarım bırakmaktadır. Evli çiftler arasında oldukça büyük bir problem olan iktidarsızlık problemi, boşanma sebepleri arasında da yer almaktadır. Hiçbir erkek, hayatı boyunca ereksiyon problemi yaşamak istemez. Ereksiyon problemi, bir erkeğin hayatında başına gelebileceği en kötü olaylardan biri olarak görülmektedir. Çünkü erkeği erkek yapan cinsel hayatında da erkekliğini konuşturabilmesinden geçmektedir. Eğer sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşınızda iktidarsızlık gibi bir problem baş göstermiş ise üstüne gitmeden onu dinleyerek ve anlayarak yaklaşmalısınız. Çünkü iktidarsızlık problemi yaşayan erkekler,kendi iç dünyalarına kapanarak, psikolojilerinin bozulmasına sebep olmaktadır.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Levitra İçeriği sayfamıza göz atınız.

Vardenafil Nedir?
Vardenafil Nedir?

Vardenafil Nedir?

Dünyada çok yaygın olarak kullanılan Levitra ilacının etken maddesi Vardenafildir. Ancak Vardenafil nedir sorusun cevabını verebilmek için çok daha geniş kapsamlı olarak ve tıptan yardım alınarak açıklanmalıdır. Vardenafil etken maddesinin nasıl cinsel yaşamı olumlu yönde etkilediğini anlayabilmek için cGMP enzimlerinin etkileri ele alınmalıdır. Tıpta ‘cGMP’ yani ‘siklik guanozin monofosfat’ olarak bilinen kimyasalın azalması sonucu olarak cinsel birliktelik sırasında penis hücrelerine kan sağlayan damarların boyutunda küçülmeler gözlemlenebilmektedir. Fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitorleri sınıfındaki ilaçlar penis hücrelerine kan sağlayan damarların boyutunda meydana gelen küçülmeleri önlemektedir. Vardenafil, Levitra tabletlerinin içerisinde bulunan etken madde olup, tıpta fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitorleri sınıfındaki ilaçlara tabidir.

Vardenafil, cinsel fonksiyon bozukluğu yaşayan erkeklerin erken boşalma ve iktidarsızlık gibi sağlık sorunlarını tedavi edebilmek için reçeteyle ya da reçetesiz olarak alınabilen bir kimyasaldır. Fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitorleri adlı ilaç sınıfına tabi olan bu kimyasal, cinselliğin yaşandığı sırada penisin yeterli süre boyunca kanlı dolu olarak kalmasını sağlayarak ereksiyonun yani penis sertliğinin ideal ve normal düzeyde kalabilmesini sağlamaktadır. Vardenafil etken maddesine sahip ilaçlar genellikle cinsel etkinliklerden ortalama olarak 1 saat öncesinde ve tek bir tablet şekline bol su ile kullanılırlar.

İktidarsızlık problemi yaşayan her erkeğin tedavisinde Vardenafil kullanımı doğru değildir. Özellikle kalp hastalıkları sebebiyle ilaç kullanmakta olan birçok hastanın Vardenafil içerikli ilaçlar tüketmesi uygun değildir. İki ilacın etkileşimi sonucunda sağlığı ve hatta hayatı tehdit edebilecek kötü sonuçlar ile karşılaşılma riski yüksektir. Böbrek veya karaciğer rahatsızlığı sebebiyle ilaç kullanmakta olan erkekler de aynı şekilde Vardenafil etken maddeli ilaçları asla doktor onayı olmadan kendi kararları ile kullanmamalıdırlar. Çünkü Vardenafil, karaciğer ve böbreklerde ek hasar oluşmasına sebebiyet verebilir. Son olarak Vardenafil etken maddesinin bulunduğu ilaçların kullanılmasında son derece dikkatli olması gereken hasta gurubu da, özellikle son altı ay içerisinde inme yani halk arasında felç denilen rahatsızlık ile ilgili sorun yaşayan kişiler ve bu rahatsızlıkları sebebiyle ilaç kullanmakta olan erkeklerin oluşturduğu guruptur.

Vardenafil içerikli ilaçların kullanımında en sık karşılaşılan başlıca yan etkiler; mide bulanması, baş dönmesi, yüzde kızarma, baş dönmesi ve ishaldir. Bunlar Vardenafil etken maddesinin en sık rastlanan yan etkileri olup daha nadir olarak karşılaşılan yan etkileri vardır. Daha nadir olarak karşılaşılan bu yan etkiler konusunda biraz daha dikkatli olunmalı ve yan etkilerin uzun süre devam etmesi durumunda doktora müracaat edilmelidir. Vardenafilin başlıca nadir görülen yan etkileri; sırtta, karın bölgesinde, gözde meydana gelen ağrılar, kas ve eklem ağrıları, vücudun çeşitli bölgelerinde kaşıntı (genellikle alerji belirtisidir) ve ciltte meydana gelen kırmızı döküntülerdir. Çok çok ender olarak görülen Vardenafil yan etkileri de vardır ki böyle durumlarda acil tıbbi yardım alınmalıdır. Kalp çarpıntısı, kalp ritminde bozukluk, ani işitme kaybı, kulak çınlaması ve görme kaybı ciddi yan etkilerden olup, doktora gidilmesinin acil olduğu durumlardandır. Ayrıca görme kaybı olmaksızın sadece görmede bulanıklık yaşanmasının da ciddi bir durum olduğu unutulmamalı ve en yakın sağlık kurumuna alınan ilaç ve dozajı bildirilmelidir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Vardenafil Nedir? sayfamıza göz atınız.

Levitra Hakkında
Levitra Hakkinda

Levitra Hakkında

Levitra, ilaç sektöründe devrim yaratan bir nitelik ile gündeme gelmiştir. Kısa sürede birçok kişi tarafından kullanılması ve olumlu yanıtlar alması ile dünya çapında tavsiye edilen ve kullanılan bir ilaç haline gelmiştir. Levitra hakkında, CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) tarafından onay gelmesi ve kullanımının uygun olduğunun belirtilmesi ile ilacın oldukça güvenilir ve kullanışlı olduğu belirtilmiştir. Levitra, günümüzde iktidarsızlık problemi yaşayan ve bu problemin çözümlenebilmesi adına her yolu deneyen fakat çözüme ulaştıramayan kişiler için oldukça tavsiye edilen ilaçlardan biri olmuştur. Peki Levitra kullanabilmek için hangi kriterlerde olunması gerekmektedir? Kimler Levitra kullanabilir? Kimler Kullanamaz? Tüm bu soruları yazımızın devamında detaylı olarak bulabileceksiniz.

Öncelikle, günümüzde oldukça sık karşılaşılan sorunlardan biri haline gelen cinsel hayatta iktidarsızlık sorunu çekilmesinde bilinmesi gerekenler hakkında bahsetmek gerekir. İktidarsızlığın iki temel sebebi vardır. Bu temel sebepler fizyolojik ve psikolojik olarak ikiye ayrılmaktadır. Psikolojik olarak iktidarsızlık problemi çekenlerin bu ilacı kullanmaları doğru değildir. Çünkü Levitra sadece fizyolojik yönden rahatsızlık çeken hastalar için üretilmiştir. Fizyolojik olarak rahatsız olan kişilerin d, en az 6 aylık bir süreçte bu problemi yaşıyor olmaları gerekmektedir. Problemi yaşayan hastalarda erken boşalma sorunu da görülmektedir. Ereksiyon kısa süreli olduğu veya tam anlamıyla ereksiyon yaşanmadığı için beraberinde erken boşalma sorununun da beraberinde gelmesi muhtemel bir problemdir.

Levitra, cinsel hayatta yaşanan iktidarsızlığa sebep olan faktörlerin engellenmesinde kullanılan bir ilaçtır. Sektörde bulunan Viagra ve Kamagra ile olan benzerliğinin dışında onlardan kendisini çok ince bir fark ile ayırmaktadır. Viagra ve Kamagra gibi ürünler penis dokusundaki damarlar ile ereksiyonun yaşanmasını sağlarken, Levitra penis dokusundaki kas ve sinir uçlarına etki ederek ereksiyonun bu şekilde yaşanmasını sağlamaktadır. Viagra ve Kamagra'dan daha etkili çözüm sağlamasının sebebi de bu özelliğinden kaynaklanmaktadır. Viagra ve Kamagra gibi ilaçların kullanılmasına rağmen ereksiyon durumu hala oluşamayabilir ve penisin istenen sertliğe ulaşamamasının yanı sıra penis sertliğini gerekli süre boyunca koruması sağlanmayabilmektedir. Oysa Levitra direkt olarak kas hücrelerine ve sinir uçlarına etki ettiği için ereksiyonun yaşanmaması gibi bir durum söz konusu bile değildir. Tabi ki damar tıkanıklığı sebebiyle sorun yaşayan hastalar bu kesin tedavi yönteminin dışında kalmaktadır. Çünkü damar tıkanıklığı yaşayan erkeklerde penisin içerisindeki kaslar ne kadar kendi görevlerini yerine getirebiliyor ya da kan ne kadar düzenli olarak döngüsüne devam edebiliyor olsa da penis köküne ulaştığında tıkanıklık yaşaması sebebiyle ereksiyon gerçekleşmeyebilmektedir. Damar tıkanıklığı rahatsızlığı olan hastalar ya da olabileceği konusunda endişe yaşayan erkekler kesinlikle doktor kontrolü altında tedavi edilmelidir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Levitra Hakkında sayfamıza göz atınız.

Levitra S-S-S
Levitra Sıkça Sorulan Sorular

Levitra Sıkça Sorulan Sorular

Levitra Nedir?

Levitra, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği tarafından onaylanmış, cinsel gücü arttırıcı ve iktidarsızlığı önleyici bir ilaçtır. Cinsel hayatlarında ereksiyon bozukluğu yaşayan kişiler tarafından kullanılması gereken ve tavsiye edilen bir üründür.

Levitra İçerisinde Neler Vardır?

Levitra ürününün her tabletinde Vardenafil etken maddesine eşdeğer miktarda Vardenafil monohidroklorürtrihidrat bulunmaktadır. Örneğin en yaygın olarak kullanılan 20 mg Levitra içeriğinde, 23,705 mg Vardenafil monohidroklorürtrihidratetken maddesi bulunmaktadır. Vardenafil monohidroklorür trihidrat, Vardenafil ile aynı özelliklere sahip olup laboratuvar ortamında form değiştirilmiş halidir. Bu kimyasal madde dışında içerisinde, krospovidon, magnezyum sitrit, mikrokristalize selüloz, C Vitamini, D Vitamini, kırmızı demir oksit, sarı demir oksit, makrogol 400, hipromelloz, kolloidol silikon dioksit anhidr ve titanyum dioksit bulunmaktadır.

Levitra İktidarsızlık İçin Kullanılabilir mi?

İktidarsızlık; erkeklerde genellikle 40 yaşından sonra görülen bir rahatsızlıktır. Tıptaki adı erektildisfonksiyon olan rahatsızlığın halk arasında bulunan tabiri iktidarsızlıktır. Alkol, sigara ve uyuşturucu madde kullanımına göre 40 yaşından öncede görülebilmektedir. Tıbben isminin erektildisfonksiyon olmasının sebebi, penisin fonksiyonel olarak doğru çalışmaması anlamını taşımaktadır. Bir erkeğe iktidarsızlık teşhisi konulabilmesi için en az 6 ay boyunca bu rahatsızlığı yaşıyor olması gerekmektedir. ‘İktidarsızlık yaşayan bireylerde sertleşme yoktur’ tanısı yanlış bir bilgidir. İktidarsızlık rahatsızlığı tam anlamıyla ereksiyonun yaşanmaması veya ereksiyon halinin kısa sürmesi anlamına gelmektedir. Levitra bu anlamdaki iktidarsızlık durumlarında kullanılabilmektedir.

Vardenafil Etken Maddesi Nedir?

Vardenafil etken maddesi, penis dokusunda bulunan kasların ve sinir uçlarının ereksiyon bozukluğu sırasında buna sebep yaratan etmenlerini ortadan kaldıran bir kimyasal maddedir. Oldukça yoğun olan bu etken madde, ereksiyon bozukluklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Doğru alındığı takdirde vücuda herhangi bir zararı yoktur. Vücut içerisinde yetersiz olan PDE5 enzimlerinin salgılanmasına yardımcı olur ve bu sayede penis dokusundaki kasların gevşeyip, sertleşerek, aynı zamanda sinir uçlarının uyarılmasını sağlayarak tam anlamıyla ereksiyon yaşanmasını sağlayan bir kimyasal etken maddesidir. Çok etkili ve yoğun olan bu etken madde çok güçlü yapıya sahip olması sebebi ile doğru doz kullanımı çok önemlidir.

Levitra Nasıl Kullanılmalıdır?

Levitra, bol su ile tüketilmesi gereken bir üründür. İlaçla birlikte herhangi bir şekilde alkol, uyuşturucu madde, kalp ve tansiyon hapları, antibiyotik ve ağrı kesici kullanılmamalıdır. Aynı zamanda ilaç ile birlikte greyfurt suyu içilmemelidir. Greyfurt suyu ürün içerisinde bulunan Vardenafil etken maddesini olumsuz yönde etkilemektedir. Levitra, 24 saat aralıklar ile günde 1 defa kullanılmalıdır. Ereksiyon bozukluğu olmayan ve sadece cinsel performansını arttırmak isteyen böbrek ve karaciğer yetmezliği olan bireyler tarafından günlük 5 mg seviyesine kadar düşürülerek tüketilmelidir. Bu problemler dışında olan bireylerin, iktidarsızlık seviyelerine bağlı olarak 10mg veya 20 mg kullanmaları gerekmektedir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Levitra Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atınız.

Levitra Etkileri
Levitra Etkileri

Levitra Etkileri

Dünya çapında satışa sunulan Levitra cinsel gücü arttırıcı hapın, içerisinde bulunan Vardenafil etken maddesi sayesinde, ilacı kullanan erkek bireyler aralıksız olarak saatlere varan ereksiyon yaşatabilmektedir. Levitra etkileri arasında bulunan saatlerce ereksiyon imkanı; içerisinde yer alan Vardenafil etken maddesi, doğal maddeler ve vitamin ile mineraller sayesinde gerçekleşmektedir. Tüm bu özel bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş olan Levitra tabletlerin erkeklerin cinsel hayatlarındaki sorunlar konusundaki üstün başarısı tıp dünyasında da büyük ilgi yaratmıştır.

Levitra, ağızda dağılan tabletler şeklinde kullanıma sunulmuştur. Levitra’nın etkin maddesi Vardenafil, fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitörleri adı verilen ilaç grubuna dahildir. PDE5’in ideal seviyede tutulması, kaslarda gevşemeye ve penise kan akımının artmasına neden olur. Sonuçta penis sertleşmesi sağlanır.

Levitra, tıp literatüründe ‘erektil disfonksiyon’ olarak bilinen yani erkeklerin penisinde yaşadıkları sertleşme sorunu ile ilgili rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır. Peniste sertleşme sorunu 3 şekilde görülebilir.

Erkekte cinsel etkinlik için gerekli olan penis sertleşmesinin kısmen sağlanması,

Erkekte cinsel etkinlik için gerekli olan penis sertleşmesinin sağlanamaması,

Penis sertliğinin sağlanmış olmasının ardından gerekli süre boyunca bu sertliği koruyamaması şeklinde olarak erektil disfonksiyon rahatsızlığı görülebilir.

Levitra etkilerini en iyi neticede yaşayabilmek ve ilaçtan tam anlamıyla faydalanabilmek belirteceğimiz uygun kullanım dozuna ve uygulama sıklığı talimatlarına ayrıca uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat edilmelidir. Burada bahsedilen bilgilerin tamamı Levitra tablet satın alındığında kutunun içerisinde kullanıcısına sunulan özel prospektüs içerisinde de yer almaktadır. Lütfen Levitra kullanırken bir ilaç kullanıyor olduğunuzu ve tüm ilaçlar gibi bilinçli bir kullanım gerektirdiğini unutmayınız.

Yetişkin erkekler, doktor tarafından ayrı bir tavsiye olmadığı sürece Levitra tableti cinsel aktiviteden yaklaşık olarak 25 dakika ile 1 saat öncesinde olmak kaydı ile ve ayrıca bol su ile almalıdır. Yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen sonuçlar Levitra tabletlerin cinsel aktiviteden 4 ile 5 saat öncesine kadar alınması durumunda etkili olduğu görülmüştür. İdeal Levitra tablet kullanım dozu 10 mg olup, cinsel rahatsızlık seviyeleri yüksek ve güçlü bünyeler için 20 mg günlük dozaja çıkarılabilmektedir. Ancak 20 mg Vardenafil etken maddesinin oldukça güçlü olduğu unutulmamalı ve bu dozajı kullanmanın sizin için uygun olup olmadığı konusunda en ufak bir şüpheniz var ise doktor tavsiyesi almalısınız. Doktor onayı ile kullanılan 20 mg dozajındaki Levitra tabletler erkeklerin yaşamış olduğu birçok ciddi boyuttaki cinsel fonksiyon bozukluklarını tedavi edebilmektedir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Levitra Etkileri sayfamıza göz atınız.

Levitra Kullanımı
Levitra Kullanımı

Levitra Kullanımı

İktidarsızlık problemi günümüzde her 100 erkekten 7'sinde ciddi derecede görülebilen bir problem haline gelmektedir. Halk arasında iktidarsızlık denilen hastalığın tıbbi alandaki adı erektildisfonksiyondur. Erektildisfonksiyon yaşayan bireylere Levitra kullanımı tavsiye edilmektedir. Levitra, kullanımı dünya çapında yaygınlaşan ve CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) tarafından önerilen bir ilaç olarak bulunmaktadır.

Yapılan araştırmalar sonucunda ülkemizdeki her 100 erkekten 7’si ciddi derecede iktidarsızlık sorunu yaşarken, 70 tanesi de erken boşalma sorunu ile mücadele etmektedir. Günümüzde sadece ülkemizde değil dünya çapında birçok erkek erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Erken boşalma sorununun erkekler arasında korkulu rüya olması son yıllarda daha fazlalaştı. Yapılan araştırmalar erken boşalma yaşayan 100 erkekten 85’inin, psikolojik olarak da hayatlarının olumsuz yönde etkilendiğini ortaya çıkardı. Erken boşalma sorunu başta olmak üzere daha birçok cinsel aktivasyon bozuklukları ile ilgili rahatsızlıklara çözüm bulabilmek amacıyla geliştirilmiş olan Levitra, aynı zamanda cinsel performans arttırma özelliğine de sahiptir. Sonucunda ise Levitra kullanan erkeklerin, erken boşalma sorununa çözüm buldukları ve cinsellik konusunda azalan ilgilerinin tekrar kazandıkları raporlanmıştır. Levitra kullanım sonrasındaki etkileşim süreci ile ilgili deney sonuçları ise tam 36 saat olarak kayıt altına alınmıştır. Yani Levitra kullanan bir erkek tam 36 saat boyunca cinsel ilişkiye hazır bir fizyolojiye sahip olmaktadır. Levitra tabletlerin düzenli kullanımını sağlayan erkekler üzerinde yapılan testler sonucu: kalıcı etki sağlayarak birçok cinsel fonksiyon bozukluğunu ortadan kaldırdığı şeklinde raporlanmıştır.

Levitra tabletlerinin en ideal kullanımı: ilişkiye girmeden ortalama 1 saat öncesinde ve bol su ile alınmasıdır. Levitra kullanan erkekler tabletleri aldıkları an itibari ile olumlu etkilerini hissetmeye başladıklarını dile getirmektedir. Kalitesi tescillenmiş cinsel sağlık ürünlerinden olan Levitra, kullanımına başlandığı andan itibaren olumlu etkisini yaşatabilmektedir. Kullanıldığı an itibariyle olumlu etkileri görülen Levitra tablet doğru şekilde ve doğru dozajda kullanılmadığı taktirde birtakım yan etkilerin yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Çünkü; boşalma ve sertleşme ile ilgili sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için son derece etkili olan, aynı zamanda da Levitra tabletlerinin etken maddesi olan Vardenafil, oldukça etkili bir maddedir. Bu sebepledir ki; Levitra ürünleri muadili olan ilaçlar gibi 50 mg, 100 mg gibi yüksek dozajlarda imal edilmezler. Bir erkek bünyenin günlük en fazla kullanabileceği Levitra kullanım dozu 20 mg’dır. Görüldüğü üzere, Levitra içeriğindeki Vardenafil maddesinin çok daha düşük dozu bile etkili olmaktadır. Levitra iktidarsızlık ve diğer cinsel aktivite sorunlarında mucizevi şekilde fayda sağlasa da bilinçsiz kullanımı ve ufak bir doz aşımı gibi hatalardan dolayı çok ciddi sağlık sorunları da yaşanabilmektedir. Bu sebeple ilaç kullanım talimatının harfiyen uygulandığından ve olası sorularınız için doktorunuza danıştığınızdan emin olmalısınız.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Levita Kullanımı sayfamıza göz atınız.