Novagra

Novagra Sildenafil Sitrat

Novagra Sildenafil Sitrat

Türkiye’de satışa sunulduğundan bu yana 2 milyon kullanıcıya sahip olan Novagra ilacı, hayatlarınızı tamamen değiştirecek bir ürün olmaktadır. Piyasada bulunan çoğu üründen farklı olan Novagra, bir tek erken boşalma probleminiz ile ilgilenmeyen, iktidarsızlık probleminiz ile sperm sayınızda yaşanan azlığı da çözüme kavuşturan bir ilaç olmaktadır. Novagra ürününü kullanmak isteyen kişiler, ilacın hem bu kadar etkili olmasını takdir etmekte hem de içeriğini merak etmektedir.

Novagra ilacı içerisinde meyan kökü, çoban çantası ve çemen otunun dışında, Sildenafil Sitrat maddesi ile vardenafil etken maddesi bulunmaktadır. Bu etken maddeler ürün içerisinde oldukça az bulunmaktadır. Kimyasal olarak oldukça az bir kimyasal maddelere sahip olan Novagra’nın, bu kimyasal maddeleri içermesindeki sebep, iktidarsızlık probleminizi önlemesi ve sperm sayınızda artış yaşanması içindir. Doğal ve bitkisel çözümleri araştıran kimseler, meyan kökü, çoban çantası ve çemen otunun oldukça enerji verici, iktidarsızlık önleyici ve erken boşalmayı önleyici bitkiler olduğunu bilmektedir. Özellikle meyan kökünün bu konuda etkisi daha fazla olmaktadır. Çünkü meyan kökü, doğada bulunan ve iktidarsızlık problemi ile erken boşalmayı önleyen bir bitki olmaktadır. Novagra içerisinde meyan kökü, çoban çantası ve çemen otu fazlası ile bulunmaktadır. Novagra tamamen bitkisel yolla çözüm sağlayan bir ilaç olmaktadır.

Dünya çapında onaylanan ve Türkiye’de de onaylanmış bir ilaç olan Novagra yarattığı etkiler göz önüne alındığında, piyasada bulunan bütün cinsel ilaçları geride bırakan bir ilaç olmaktadır. Novagra kullanımı ile hayatınızda yaşamış olduğunuz bütün cinsel problemleri çözüme ulaştırabileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, Novagra’nın vücuda sağladığı etkiler arasında;

Sperm sayısında artış,

Tam anlamıyla ereksiyon halinin yaşanmasını sağlama,

Erken boşalmayı 45 dakika önleme,

En az 45 dakika ekstra performans sağlama,

Cinsel performansın 2 ya da 3 katına çıkmasını sağlama,

Partnere duyulan isteğin artmasını sağlama,

Bulunmaktadır. Bu etkiler asla hafife alınmamalıdır. Novagra ilacı içerisinde bulunan Sildenafil Sitrat etken maddesinin tüm etkileri sağlamada bir yararı bulunmaktadır. GMP enzimlerini harekete geçiren Sildenafil Sitrat, vücut içerisinde ihtiyaç duyulan nitrik oksitlerin üretimini sağlayarak, tam anlamıyla bir cinsel birleşme yaşamanızı sağlamaktadır.

Özellikle 40 yaş ve sonrasında görülen problemler arasında yer alan peniste sertleşme bozukluğu yaşanması ve erken boşalma probleminin yaşanması, Novagra kullanılarak çözüme ulaştırabilmektedir. Novagra kullanımı ile yeniden cinsel hayatınızda bir başlangıç yapabilirsiniz. İçerisinde bulunan Sildenafil Sitrat etken maddesi sayesinde tam anlamıyla ereksiyon yaşayarak, performansınızı arttırabilir ve bu performansı en az 45 dakika boyunca yaşayabilirsiniz. Piyasada bulunan çoğu ürün Sildenafil Sitrat ve vardenafil etken maddesini yoğun olarak içermektedir. Bu da tehlike yaratmaktadır. Oysa Novagra, bitkisel olarak yoğun olup, kimyasal madde açısından yok denecek kadar az bir içeriğe sahip olmaktadır. Bu da Novagra ilacını daha sağlıklı bir ürün haline getirmektedir.

Novagra Kapsül

Novagra Kapsül

Novagra Kapsül

Ülke ve dünya çapında toplamda 2 milyon erkeğin hayatını kurtaran ve 2 milyon erkek tarafından kullanılan Novagra kapsül, FDA ve CİSED tarafından onaylanmış bir ilaç olmaktadır. Novagra ilacı, uzun araştırmalar sonucu elde edilmiş olup, Novagra formülünde bulunan besinler sayesinde satışa sunulmuştur. Dünya çapında kullanılan bir ilaçtır ve erkekler için üretilmiştir. Novagra kapsül, oral yol ile yani ağız yolu ile kullanılan, kullanımı oldukça basit ve yanınızda rahatlıkla ve kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz bir ilaç olmaktadır.

İktidarsızlık, erken boşalma ve sperm sayısında azlık çeken hastalar için üretilmiş olan Novagra, sektör içerisinde yer alan diğer cinsel ürün haplarından farklıdır. Sektör içerisinde bulunan cinsel ürün hapları, sertleşme sorununu baz alan ve bu sorun üzerinde yoğunlaşan ilaçlar olmaktadır. Novagra ilacı ise tamamen erken boşalma ve cinsel performans üzerine yoğunlaşmış bir ilaç olmaktadır. Erken boşalma problemi, dünya çapında her 7 erkekten 2’sinde görülen bir problem olmaktadır. Bu problem evli çiftlerin arasında oldukça sorun olmakta ve hatta boşanma konusu bile olabilmektedir. Günümüzdeki evliliklerin %22’si cinsel hayatta yaşanan sorunlar yüzünden bitebilmektedir. Bu sorunları yaşamamak adına erkeklerin mutlaka Novagra ilacını kullanması gerekmektedir. Çünkü Novagra yarattığı etki sayesinde vücudun en az 45 dakika boyunca performans göstermesini sağlamakta ve erkeklerin erken boşalma problemini 45 dakika önlemektedir.

İktidarsızlık problemi hakkında bilinen bazı yanlışlar bulunmaktadır. İktidarsızlık problemi çeken erkeklerin hiçbir şekilde ereksiyon olamadığı varsayımı yanlıştır. İktidarsızlık, fonksiyonel olarak işlevin yitirilmesidir. Yani ereksiyon haline tam olarak geçilememesi veya ereksiyon halindeyken çabuk bir şekilde ereksiyon halinin sona ermesi anlamına gelmektedir. Novagra kapsül kullanımı ile iktidarsızlık probleminize de çözüm bulabilirsiniz. Çünkü Novagra içerisinde bulunan bitkisel özütler hem iktidarsızlık problemini önleyici hem de erken boşalmayı önleyerek, üst düzey performans göstermenizi sağlayacak derecede olmaktadır. Novagra kapsülün 50 mg ve 100 mg olmak üzere iki adet ürünü bulmaktadır. 50 mg olan ürün herkes tarafından kullanılabilmektedir. Sadece kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunan kişilerin Novagra kullanması uygun değildir. Böbrek ve karaciğer yetmezliği rahatsızlığı olan kişilerin de doktor kontrolünde kullanması gereklidir. Genellikle böbrek ve karaciğer yetmezliği rahatsızlığı bulunan kişiler için önerilen doz miktarı 25 mg ve altında olmaktadır. 100 mg Novagra kapsül kullanımı ise ileri düzeyde bulunan iktidarsızlık ve erken boşalma problemi yaşayan bireyler için kullanılması gereken bir üründür. Bu ürünün mutlaka doktor tavsiyesi ve doktor kontrolü ile kullanılması gereklidir.

Erkeklerin %65’inden fazlası, 40 yaşından sonra erken boşalma ve iktidarsızlık problemini görebilmektedir. 25 ile 40 yaş arasında bulunan bireylerinde hayatlarındaki sigara ve alkol tüketimi ile uyuşturucu madde kullanımına bağlı olarak görülebilmektedir. Erken boşalma probleminizin tanı olarak görülebilmesi için en az 6 ay boyunca bu rahatsızlığa sahip olmanız gereklidir. En az 6 aylık süreçte bu problemi yaşayan kişilerin Novagra kullanması uygundur. Aksi takdirde tanı olarak konulmaz ise bazı psikolojik sebepler ile bu problemleriniz olabilmektedir. İktidarsızlık ve erken boşalma problemi hem psikolojik hem de fiziksel sebeplerden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Novagra kullanımınıza rağmen halen daha problem yaşıyorsanız, probleminiz psikolojik kaynaklı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bir psikolog yardımı almanız gereklidir.

Novagra ilacı damar tıkanıklığı bulunan kişilerde işe yaramayabilmektedir. Novagra kapsül damar tıkanıklığı bulunan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Novagra ürününü kullanabilmek için en az 6 ay problem yaşamanız ve kalp ile tansiyon rahatsızlığınız bulunmamanız ve damar tıkanıklığı gibi bir rahatsızlığınız bulunmaması gereklidir. Bu problemlere sahip olmayan herkes ürünü kullanabilmektedir. Ürünün 18 ile 70 yaş arasında bulunan ve saydığımız problemleri yaşamayan erkekler tarafından kullanımı uygundur. Novagra’nın vücuda etkileri hafife alınmamalıdır. En az 24 saat boyunca etkilerini yaşayabilirsiniz. Düzenli ve uzun süreli kullanımlarda Novagra ilacı, tedavi yöntemi olmaktadır ve kesin olarak rahatsızlığınızı tedavi etmektedir. Uzun süreli ve düzenli kullanımlardan sonra Novagra kullanımı bırakıldığında, vücutta etkilerinin halen daha olduğu ve tam anlamıyla problemi atlatmanıza yardımcı olduğu görülmektedir. En az 45 dakika boyunca, cinsel ilişki sırasında 2 veya 3 kat daha fazla performans göstermenizi sağlayan Novagra ile geceleriniz artık daha güzel olacak ve partneriniz ile birlikte hayallerinizdeki cinsel ilişkiyi yaşayabileceksiniz.

Novagra Türkiye

Novagra Türkiye

Novagra Türkiye

Novagra, Avrupa’da satıldığından beri, kullanıcılarını en çok memnun eden ve kullanıcılarının hayatlarında kesin olarak bir çözüm yaratan ürün olmuştur. Novagra Türkiye içerisinde de satılmaya başlamış olup yılda 2 milyon erkek tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcılar arasından gelen yorumlarda hiçbir olumsuz etki görülmemiş olup, kesin olarak tedavi yöntemi olduğu görülmektedir. Novagra uzun süreli yapılan araştırmalar sonucunda bulunmuş bir ilaçtır ve yapılan deneyler ve uygulamalar sonucunda da oldukça etkili bir ürün olduğu için kesin olarak çözüm yaratan ve tedavi yöntemi olan bir ürün olduğu görülmektedir.

Novagra nasır bir ilaçtır diye merak ediyorsanız, sıkı durun. Novagra cinsel hayatınızda en az 45 dakika erken boşalma problemini yaşamadan ve bu 45 dakikalık süreç boyunca normal performansınızın 2 veya 3 katı derecede cinsel açıdan performans yaşamanızı sağlamaktadır. Piyasa içerisinde bulunan birçok ürün sertleşmenin tam anlamıyla gerçekleşmesini sağlayan ürünlerdir. Fakat bu ürünlerin erken boşalma problemini tam anlamıyla bir etkisi bulunmamaktadır. Hatta piyasa içerisinde bulunan ürünler siz performans halinde olmasanız ve boşalmış olsanız bile ereksiyon halinde olmanızı sağlamakta ve gereksiz olmaktadır. Novagra ürünü ise 45 dakika performans yaşamanızı ve erken boşalmanızı önleyici bir ilaç olmaktadır. Novagra kullanarak, hayatınızdaki tabuları yıkabilir ve istediğiniz cinsel hayatı geri alabilirsiniz.

Novagra kullanımı özellikle 40 yaşından sonra bu problemleri daha sık yaşayan erkekler tarafından kullanılan bir ilaç olmaktadır. Çünkü penisteki sertleşme bozukluğu ve erken boşalma problemi ile performans düşüklüğü 40 yaşından sonraki erkeklerde daha sık görülebilen bir problem olmaktadır. Bunun sebebi vücut içerisinde bulunan GMP enzimlerinin yani nitrik oksitlerin üretiminin azalmasından kaynaklanmaktadır. Bir süre sonra vücut içerisinde bu enzimlerin üretimi yavaşlamakta ve azalmaktadır. Dolayısı ile sertleşme haliniz ile erken boşalma sorununuz ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi problemlerin çözümünde Novagra oldukça etkilidir ve tam anlamıyla sorunlarınızın ortadan kalmasını sağlayan bir tedavi yöntemi olmaktadır. Novagra Türkiye sınırları içerisinde onaylanmış bir ilaçtır. Tarım ve köy işleri Bakanlığı ile Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği tarafından onaylanmıştır. 18 yaşından büyük ve 70 yaşından küçük olmak şartı ve kalp ile tansiyon rahatsızlığı ile damar tıkanıklığı bulunmayan kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Eğer böbrek ya da karaciğer rahatsızlığınız var ise Novagra ilacını doktor kontrolünde kullanmanız gereklidir.

Novagra içerisinde meyan kökü bulunmaktadır. Meyan kökü doğadan elde edilen bir bitkidir ve geçmişten günümüze erkeklerinde sertleşme problemini önleyen bir bitki olmuştur. Meyan kökü bir tek Novagra ilacının içerisinde bulunmaktadır. Tamamen doğal bir ürün olan Novagra içerisinde sadece iktidarsızlık probleminizi önlemek adına Sildenafil Sitrat ve vardanafil etken maddesi bulunmaktadır. Bu iki maddenin vücuda herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Aksinde faydalı olup, vücudun ihtiyaç duyduğu ve tam anlamıyla ereksiyon yaşamanızı sağlayacak olan enzimlerin üretilmesini sağlayarak, enerji depolayan ve performansınızı arttıran maddeler olmaktadır. Novagra kullanımı ile bir tek erken boşalma probleminize çözüm bulmazsınız. İktidarsızlık probleminiz, sperm seviyesindeki azlık probleminiz ve cinsel istek probleminiz içinde kullanılabilmektedir. Novagra’nın içerisinde bulunan çemen otu ve çoban çantası bu problemlerin çözümü için kullanılmış olan bitkilerdir.

Novagra Türkiye kullanıcıları, ürünü düzenli olarak kullandıklarında problemlerinin giderek azaldığını ve tam anlamıyla bir çözüm yolu olduğunu söylemişlerdir. Düzenli ve uzun süreli kullanımlardan sonra, Novagra ilacını kullanmadığınızda probleminizin ortadan kalktığını görebilirsiniz, çünkü Novagra bir tedavi yöntemidir ve peniste sertleşme problemi yaşayan ve erken boşalma problemi yaşayan tüm erkek bireyler tarafından kullanılması gereklidir. Bu ilacı kullanarak cinsel hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Günde 1 defa ve doğru tüketim şekli ile kullanıldığından çok büyük etkiler yaratmaktadır. Bu etkilerin hepsi, vücudunuza yan etki yaratmayacak ve iyileştirecek şekilde olmaktadır. Bu yüzden Novagra kullanırken herhangi bir şekilde tedirgin olmanıza veya korkmanıza gerek yoktur. CİSED tarafından da onaylanmış bir ürün olduğu için rahatlıkla ürünü satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra, sizlerde farkı görecek ve ilacı düzenli olarak kullanmaya başlayacaksınız. Çünkü en az 45 dakika fazladan performans göstermenizi sağlayan Novagra ürünü sayesinde, kaçtığınız cinsel ilişkileri yaşamaktan zevk alacak ve artık cinsel hayatınızı yaşamaktan daha çok keyif alacaksınız. Özellikle evli çiftler tarafından kullanılan bir ürün olan Novagra, evliliğinizi kurtaracak ve sizlere daha iyi bir birliktelik sağlayacaktır.

Novagra Sildenafil Tablet

Novagra Sildenafil Tablet

Novagra Sildenafil Tablet

Novagra Sildenafil, cinsel birlikteliklerde mevcut olan iktidarsızlık, sertleşme bozukluğu yada ereksiyon problemleri gibi sorunların giderilmesi için kullanılmaktadır. Ereksiyon problemini içerisinde etkin madde olan "Sildenafil Sitrat" sayesinde gidermeyi planlayan Novagra, bu konuda oldukça iddialıdır. Kullanıldıktan kısa süre içerisinde etkisini erkek bünyesi üzerinde göstermeye başlar ve farmakolojik özellikleri sayesinde güçlü etki yaratır. Erken boşalma, sertleşme problemleri, isteksizlik, iktidarsızlık yada cinsel performans düşüklüğü gibi sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Uzun süreli etkisi sayesinde kullanıldıktan hemen sonra yada belirli süre sonunda cinsel birliktelik yaşansa dahi etkisini direk gösterir. İçerisinde farklı mg dozajlarında Sildenafil bulunmaktadır. Sildenafil oldukça kuvvetli bir etkin maddedir. Yaş aralığı her ne olursa olsun, Novagra Sildenafil Tablet kullanabilirsiniz.

Sildenafil içerisindeki etkin enzimler erkek bünyesi ve penis dokusu üzerinde tesirini göstermektedir. İlk etapta beyindeki PDE-5 enzimlerini harekete geçiren bu etkin madde, ardından kan ylu ile penis dokusuna ulaşır. Penis dokusuna ulaşan Novagra, penisin normal yapısını yüksek kan basıncı ile doldurarak olağan sertlikten daha fazla sertlik yaratır. Bu sayede mevcut olan ereksiyon problemlerinin tamamı ortadan kalkar. Erken boşalma sorununa da çözüm bulan bu etkin madde, erkeklerin bir numaralı formülü haline gelmektedir. Dünya çapında çok yüksek oranda Novagra kullanımı mevcuttur. Novagra kullanan kişiler yan etki yaşama olasılığı çok düşük olduğu için çok tercih edilmektedir. Novagra Sildenafil Tablet kullanıldığı andan itibaren etkisini kana hızlı bir şekilde karışarak gösteririr. Novagra Sildenafil Tablet diğer cinsel performans arttırıcı tabletlerin yanında gayet masum bir ilaç olan Novagra, bitkisel enzimlerinde karışımı ile formülize edilmiştir.

Novagra kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Kullanımı konusunda ciddi rahatsızlıkları olanlara dahi tavsiye edilebilen Novagra, yinede doktor kontrolünde kullanılması önerilmektedir. İlacın kan akışının genel düzenini bozması ilacın içerisindeki etkinler sayesinde etkilenmektedir ancak, içerisindeki bazı maddelere alerjiniz olabilir. İlaç kullanımında yapılan en büyük hatalardan bir tanesi budur. Kullandığınız ilacın içerisindeki tüm maddeleri tek tek kontrol ettikten sonra kullanmanız sizin sağlınızı korumaya yardımcı olur. Novagra'nın içerisinde cinsel performans esnasında ihtiyacınız olan tüm enzimler bulunmaktadır. Bu sayede penis sertleşmesi ve ereksiyon sağlandıktan sonra, bu ereksiyon halini performansa dökmeniz daha kolay olacaktır. İçerisinde kimyasal maddeler içermeyen Novagra hapları, erkeklerin büyük sorunu haline gelmiş ereksiyon problemlerini tamamen ortadan kaldırır. Novagra Sildenafil Tablet sağlığınızı riske atmadan size güçlü bir cinsel yaşam deneyimi sunar. Uzun süreli kullanımlarda yarattığı etkinin kalıcılaşması bilinmektedir. Novagra ilacından tam etki almak için düzenli kullanım önerilmektedir. Cinsel yaşamınızdaki problemleri ortadan kaldırmak için bu ilacı tercih edebilirsiniz.

Novagra Nedir?
Novagra Nedir?

Novagra Nedir?

Novagra, cinsel ilişki sırasında erkekler tarafından kullanılabilecek haplardan biri olmaktadır. Hiçbir erkek cinsel hayatında herhangi bir problem ile karşılaşmak istemez. Erken boşalma, cinsel ilişkide iktidarsız veya isteksiz olma gibi konular, erkeklerin cinsel hayatına adeta bir nükleer bomba gibi düşen ve bir erkeği yıkıma uğratabilen konulardan olmaktadır. Novagra nedir sorusuna verilecek ilk cevap, geciktirici özelliği sayesinde, cinsel ilişki sırasında erkeğin erken boşalmasını önleyici ve engelleyici bir hap olduğudur.

Erkek bireylerin cinsel hayatlarında daima elde etmek istediklerinden biri tüm ilişki boyunca tam anlamıyla ve tükenmeden performans gösterebilmektir. Her erkeğin hayali olan bu durum, Novagra geciktirici hap sayesinde gerçekleşmektedir. Uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucunda üretilen Novagra, yılda yaklaşık olarak 2 milyon erkeğin cinsel hayatını kurtaran ve yardımcı olan bir hap olmaktadır. Cinsel hayatlarında tam anlamıyla bir performans isteyen erkeklerin, başvurmak istediği ama çekindiği ilaçlardan biri olan Novagra, gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir ürün olmaktadır. Novagra, cinsel ilişki sırasında erkeklere en az 40 dakika geciktirme etkisi yaratarak, 40 dakika fazladan performans göstermelerini sağlamaktadır.Cinsel ilişkide geciktirici denildiğinde ilk akla gelen isim Novagra, sadece ülkemizde değil 16 farklı ülkede satılmakta ve kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Cinsel performans ürünleri arasında yapılan araştırmalar, ilk kullanım sonrası ikinci ve daha sonraki seferlerde de kullanılması tercih edilen ürünler listesindeki ilk ürünün Novagra geciktiricilerin olduğunu göstermiştir.

Cinsel birlikteliğin minimum 30 dakika boyunca uzamasını mümkün hale getiren Novagra; sertleşme, isteksizlik ve yorulma sorunları başta olmak üzere birçok engeli ortadan kaldırarak kullanıcısına istenen performansı sağlamaktadır. Erkeklerin cinsel hayatlarına katmış olduğu en güzel özelliklerden bir diğeri de sperm hareketliliği ile birlikte sayısının da artışına destek sağlamasıdır. Genel olarak sertleşme sorunlarını ve erken boşalmayı ortadan kaldırarak iktidarsızlığın giderilmesine destek sağlayan bir ilaç olduğu söylenebilir. Novagra kullanımı ile birlikte aynı gece içerisinde birden fazla ilişkiye girilebilmektedir. Hem geciktirme özelliği hem de ilişkinin birden fazla tekrarlanabilmesinin mümkün oluşu sebebiyle Novagra satışı dünya genelinde çok büyük miktarlardadır. Türkiye’de satışlarının fazla olması ise Gıda Bakanlığı tarafından onaylı olmasındandır. Novagra tabletlerin içerisinde insan sağlığına olumsuz yönde etki edebilecek hiçbir kimyasal madde yoktur. Bu özelliği sebebiyle yani tamamen bitkisel malzemelerden üretilmesiyle Novagra diğer ürünlerden daha güvenilirdir. Türk Gıda Bakanlığı’nın G16-2774 işletme kaydı ve 14.10.2010 tarihiyle üretimine ve satışına devam eden Novagra güvenirliliği ile de kullanıcılarını rahat ettirmektedir. Piyasada çok sayıda geciktirici ilaçlar olsa da Bakanlık onayı ve gerekli izinleri alarak satışını sürdürmekte olan ilaç sayısı çok fazla değildir. Novagra geciktirici tabletler az sayıda olan gerekli tüm belgeleri almaya hak kazanmış olan ilaç isimlerindendir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Novagra Nedir? sayfamıza göz atınız.

Novagra İçeriği
Novagra İçeriği

Novagra İçeriği

Novagra cinsel güç arttırıcı ve erken boşalma önleyici hapın içeriğinde vücudu besleyici ve vücuda enerji yükleyici maddeler bulunmaktadır. Novagra içeriği bakımından sektör içerisinde bulunan diğer cinsel güç arttırıcı ve erken boşalma önleyici ilaçlardan farklı olmaktadır. Çünkü içerisinde sektörde bulunan ilaçlardaki kimyasal olan Sildenafil, vardenafil gibi etken maddeleridirek olarak ve yoğun miktarda barındırmamaktadır. İçerisinde yoğun miktarda kimyasal etken madde barındırmayan, vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayacak maddeleri barındıran Novagra, cinsel açıdan en sağlıklı ürünlerden biri olmaktadır.

İçeriği gereği bitkisel özelliğini koruyan Novagra tabletler, kimyasal ilaçlara oranla kıyaslandığında çok özel farklılıklara sahiptir. Özellikle doz miktarında bu fark çok net olarak gözlemlenebilir. Cinsel performans ilaçları maksimum 50 ve 100 mg’lık değerlerde üretilirken Novagra geciktiricilerin aylık kullanım dozajının 600 mg seviyesinde olduğu görülür. Bu kadar yüksek dozaj şaşırtıcı gibi görünse de korkulacak bir durum yoktur. Çünkü tamamen bitkisel ürünlerin kullanılması ile hazırlanmış olan Novagra bu dozajlar içerisinde güvenli bir kullanımı mümkün kılmaktadır. Kimyasal ilaçlar ile doğal maddelerden üretilen ilaçlar arasındaki bu farklılık Novagra kullanıcılarına avantaj sunmaktadır.

Novagra erken boşalma önleyici ve cinsel güç ile performans arttırıcı ilacın sektör içerisindeki satış şekli, kutu halinde ve içerisinde 30 adet hap olacak şekildedir. Bir kutunun kullanımı 1 ay olacak şekilde ayarlanmıştır. Her kutu içerisindeki hap 600mg’lık olmaktadır. Her bir kutu içerisindeki hapların tamamının içerisinde, 600 mg’lık etken bileşenler bulunmaktadır. Doğal yönden kuvvetli olan ve kimyasal madde açısından içerisinde sadece erken boşalmayı önleyici kimyasal etmenleri barındıran Novagra, en doğal cinsel ürünlerden biri olmaktadır. 600 mg’lık Novagra’nın kimyasal içerikli diğer bir cinsel performans tabletteki eşdeğeri 100 miligramdır. Etkilerinin bu kadar yüksek seviyesi olması ile birlikte aynı zamanda doğal olması sebebiyle minimum oranda yan etki yaşatması çok büyük tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yapılan araştırmalar, 25 yaş altındaki erkeklerin üçte birinin, 40 yaş üstü erkeklerde ise yüzde 15’lik diliminin, cinsel birliktelikte sorun yaşanabilecek ölçüde erken boşalma yaşadıklarını göstermektedir. Sağlıklı olan bireylerde de zaman zaman erken boşalma sorunları görülebilmektedir. Genellikle psikolojik ve ruhsal durumun etkisi sebebiyle yaşanan erken boşalma sorunlarının bitkisel tedavisinde kullanılan Novagra tabletler birçok ülkede güvenilir bulunmakta ve kullanılmaktadır. Tamamen doğal olan Novagra ürününün içeriğinde bağımlılığa sebep olabilecek herhangi bir madde bulunmamaktadır. Bu sebeple tedavi amaçlı olarak düzenli bir kullanım sağlanabilmektedir. Novagra geciktirici haplar, 15 yıldan fazla bir süredir Avrupa İlaç A.Ş. tarafından ve bakanlık izni ile üretilip piyasaya sunulmaktadır. Her bakımdan güvenilir ve tüm gerekli belgelere sahip olan Novagra, dünya çapında milyonlarca erkeğin yaşamış olduğu erken boşalma sorununda en etkili çözümlerden biridir. Novagra içeriğinin doğallığı, içerisinde kimyasal bileşen bulundurmaması ise bu ilacı en çok tercih edilenler listesine taşımaktadır.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Novagra İçeriği sayfamıza göz atınız.

Sildenafil Nedir?
Sildenafil Nedir?

Sildenafil Nedir?

Sildenafil, cinsel ilişki esnasında zorluk çeken insanların ereksiyon hallerini düzenleyen ve penis sertliğine kavuşturan ilaçların etken maddesidir. Novagra gibi cinsel ilişki ilaçlarının etken maddesi olarak görev gören Sildenafil penise giden kan akışını düzenleyerek ereksiyon durumunu düzenler ve artırır. Sildenafil sadece geçici bir çözüm olarak sunulmaktadır. İlacın çok daha etkili olabilmesi için mutlaka ilacı tükettikten sonra cinsel olarak uyarılmak gerekmektedir. Novagra gibi ilaçlar kesinlikle düzenli bir şekilde alınacak ilaçlar değillerdir. Sildenafil sadece cinsel ilişkiden 30 dakika ile 45 dakika önceliğinde alınmalı ve kullanılmalıdır. Günlük kullanılması gereken ilaç gibi kullanılamaz. Bu tür kullanımlar vücuda zarar verecek ve bağımlılık yapacağından son derece zararlı bir durumdur. Sildenafil, penise giden kan damarlarını genişletmesi ve kan akışını düzenlemesi ile doğal bir sertleşme oluşturmaktadır. Ancak her ilaç gibi bu ilaçlarında yan etkileri bulunmaktadır. Özellikle Novagra gibi ilaçlar sürekli baş ağrısına sebebiyet verebilmektedir.

Ayrıca Sildenafil Nedir? Sildenafil, geçici bulanık görme, yüz kızarıklığı ve sersemlik gibi yan etkileri ile özellikle kalp ve damar rahatsızlığı olan kişilerin mutlak suretle sadece doktor müsaadesi içerisinde kullanması gerekmektedir. Novagra ve içeriğinde Sildenafil bulunan ilaçların içerisinde Afrodizyak etkisi bulunmamaktadır ancak yine de ilacın bilinçsiz bir şekilde tüketilmesi ciddi anlamda sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Novagra (Sildenafil) Nedir?

Novagra, halk arasında sertleşme sorununa çözüm sunabilen bilimsel dilde ise Erektil Disfonksiyon adı ine anılan ve reçetesiz olarak satılan bir ilaçtır. Fosfodiesteraz tip 5 inhibitörüdür. Bu isimle anılan ilaç tamamen doğal yollardan üretilmekte ve çok hafif yan etkili şekilde satılmaktadır. İçeriğinde etkin madde olarak Sildenafil Sitrat bulundurmaktadır. Sildenafil katkı maddesi alındığında cinsel uyarılma sırasında penis üzerindeki kan basıncının yükseltilmesi ve kan damarlarının gevşetilmesine olanak sağlayarak penisin çok daha sertleşebilmesini sağlamaktadır. Novagra ilacı genellikle mavi renklidir ve film kaplıdır. Yuvarlak baklava tipi şekli ile eczaneler ve şirketimiz tarafından satılmaktadır. Çoğunlukla erkekler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Pek çok kimseler yanlış kullanımdan ötürü ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilmektelerdir. Tehlikeli yan etkilerine karşı bilinçli olmayan kişiler ciddi tehlikeli yan etkilere maruz kalabilmektelerdir. Bu konuda özellikle halkımızın ve Novagra kullanıcılarının bilinçlenmesi çok önemli bir konudur. Sadece doktora danışarak kullanmanız gereken ilaçlardan birisi olan Novagra, yan etkilerine karşı kesinlikle dikkat edilmesi ve doktor tavsiyesi ve izni ile kullanılmalıdır.

Novagra Neden Kullanılır?

Novagra, içeriğindeki Sildenafil sayesinde penisin sertliğini sağlar. Cinsel ilişki esnasında penis üzerindeki sertliğin sağlanamıyor olması veya sağlanan sertliğin korunamıyor olması sebebi ile kullanılmaktadır. Novagra, halkımız tarafından yanlış tanımlanabilmektedir. Novagra sadece sertleşen penisin korunmasına yardımcı olur. Eğer ciddi açıdan bir sağlık sorununuz varsa mutlaka önce hekime danışmalısınız. Sadece cinsel açıdan uyarılma esnasında işe yarayan Novagra’nın sağlık sorunu açısından herhangi bir faydası yoktur. Halkımız bu ilaçların tedavi amacıyla kullanıldığını düşünebilmektedir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Sildenafil Nedir? sayfamıza göz atınız.

Novagra Hakkında
Novagra Hakkında

Novagra Hakkında

Dünya çapında satışa sunulan ve Türkiye’de de satılan cinsel sağlık ürünlerinden biri Novagra’dır. Novagra hakkında bilinmesi gereken ilk şey, bu ürünün penis sertleşmesini tedavi etmek amacı ile üretilen bir ürün olmadığıdır. Novagra, cinsel yaşamda, geciktirici bir hap olarak, erkeklerin kullanacağı bir ürün olmaktadır. Cinsellik faaliyetlerinin istenen süreye yayılması için gerekli olan enerjiyi erkek bünyesine sağlaması konusunda da destekleyici bir ilaçtır. Dünya çapında 2 milyon kişi tarafından kullanılan bir ürün olan Novagra, Türkiye’de de kullanıcıları ile buluşmaktadır. Geciktirici bir hap olan Novagra hem kullanımı açısından hem de etkileri açısından oldukça iyi bir ürün olmaktadır. İçeriğindeki doğal malzemeler ile birçok ülkede kısa süre içerisinde gerekli belge ve izinlere sahip olmuştur. Novagra tablet kullanıcılarının olumlu yorumları, çevrelerine tavsiyeleri ile satış konusunda da en yüksek performansa sahip olabilen cinsel performans sınıfı ilaçlardandır. Novagra tabletler; tıp literatüründe cinsel performans arttırıcı ve en çok da geciktirici yönü ile bilinir ve bu amaca uygun olarak doktorlar tarafından hastalarına reçetelenir.

Novagra geciktirici ve sertleştirici hapın başlıca faydaları şu şekilde sayılabilir.

Bir gece içerisinde cinselliğin sürecini arttırabilir ve birsen fazla ilişkiye girme isteğini mümkün kılar.

İlişki süresini 48 saate kadar yayabilme özelliği sebebi ile doyum ve hazzı arttırabilir.

Cinsel istek konusunda sorun yaşayan erkeklerin cinsel isteksizliğini ortadan kaldırabilir.

Penis damarlarına olan olumlu etkisi sebebiyle, penis boyutunda anlık olarak büyümeyi mümkün kılabilir.

Tabletlerin düzenli ve bünyeye uygun dozajlarda kullanımı ile birlikte kalıcı bir etki sağlayarak, sorunsuz ilişkilerin yaşanmasını sağlayabilir.

Novagra, Türkiye Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış bir cinsel ürün hapıdır. Geciktirici etkisini yaşamak isteyen 18 yaşından büyük 70 yaşından küçük her erkek, ilacı kullanabilmektedir. Ürün etkisini göstermeye başladıktan sonra en az 45 dakika daha fazla cinsel ilişki yaşamanızı ve en az 45 dakika daha geç boşalmanızı sağlamaktadır. Ancak bazı durumlarda bu gecikme süreci o anlık duruma göre artış veya azalış gösterebilmektedir. Bünyelerin farklılığı ve aynı bünyenin o anlık ruh hali sebebiyle, geciktirme etkisi 20 dakikaya düşebilirken 1 saatin üzerine de çıkabilmektedir. Novagra, sektör içerisinde yer alan diğer ilaçlara göre oldukça farklıdır. Novagra’nın içerisinde de Viagra’nın içerisindeki gibi Sildenafil etken maddesi bulunmaktadır fakat Viagra, penis sertleşmesini gerçekleştirmek amacına yönelik üretilen bir hap özelliğindedir. Novagra ise tamamen geciktirici etkili bir üründür. Dünya genelinde yapılan araştırmalar göstermiştir ki, erkek nüfusunun yaklaşık olarak %72’si hayatlarının bazı dönemlerinde erken boşalma ve iktidarsızlık problemi çekebilmektedir. Bu da her 5 erkekten 2’sinin, bu problemleri yaşadığını ya da bazı dönemler içerisinde yaşayabileceğini göstermektedir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Novagra Hakkında sayfamıza göz atınız.

Novagra S-S-S
Novagra Sıkça Sorulan Sorular

Novagra Sıkça Sorulan Sorular

Novagra Nasıl Bir İlaçtır?

Novagra sektör içerisinde bulunan diğer cinsel haplardan oldukça farklı bir ilaçtır. Sektör içerisinde bulunan ilaçlar erektil disfonksiyon yani penis sertleşmesi üzerine yoğunlaşmış olan ilaçlardır. Novagra ise, erken boşalmayı önleyen ve performansın en az iki katına çıkmasını sağlayan ve bu etkilerin en az 45 dakika boyunca gösterilmesini sağlayan bir ilaç olmaktadır. Tam anlamıyla cinsel hayatınızın bir kurtarıcısı olan Novagra, aynı zamanda bir tedavi yöntemi olmaktadır. Tedavi süreci ise minimum 6 ay olup kişiye özel dozda olması kaydı ile her gün düzenli kullanım gerektirir.

Novagra Yasal Bir İlaç mıdır?

Evet, Novagra yasal olarak kullanılabilen ve satılabilen bir ilaçtır. Avrupa’dan FDA onayı almış olup, Türkiye’de Cinsel Sağlık Enstitüsü ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ve yasal olarak satılabilen bir ilaç olmaktadır. Doğal yapısı ve içeriği sebebiyle piyasaya girmek istediği her ülkede mevcuttur. Hiçbir ülkenin şartlarında sıkıntı çıkmaması sebebiyle ve gerekli olan tüm belge ve onayları alması sebebiyle yasal bir ilaçtır. Ülkemizde de Novagra yasal ve güvenilir bir ilaç ismidir.

Novagra’yı Kimler Kullanabilir?

Novagra ilacını ergenliğini tamamlamış olan ve 70 yaşından küçük olan erkekler kullanabilmektedir. 18 yaş altında bulunan erkeklerin kullanması uygun değildir ve Novagra ilacı 18 yaşından küçüklere satılamaz. Sadece çok özel durumlar dahilinde ve sadece doktor izni ve onayı ile gerekli durumlarda 18 yaş altındakilere verilebilir. Ancak 18 yaşının altındaki hiçbir birey kendi isteği ile Novagra alamaz ve kullanamaz. Ayrıca Novagra ilacını kullanabilmek için son 6 ay içerisinde herhangi bir şekilde kalp krizi, inme, felç veya anjiyo gibi kalp rahatsızlıkları geçirmemiş kişilerin kullanması uygundur. Kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunan kişilerin Novagra kullanması uygun değildir. Karaciğer ve böbrek yetmezliği rahatsızlığı olan bireylerin yalnızca doktor gözetiminde kullanması uygun olmaktadır. Ayrıca her ilaç gibi, Novagra ilacının da kullanım öncesinde hali hazırda kullanmakta olduğunuz ilaçlar göz önüne alınmalıdır. Diğer ilaçlar ile etkileşimi, uygunluğu ya da uygunsuzluğu konusunda doktordan yardım alınmalıdır.

Novagra Bayanlar Tarafından Kullanılabilir mi?

Novagra bayanlar tarafından kullanılabilecek bir ilaç değildir. Yalnızca erkekler için üretilmiştir ve yalnızca erkekler tarafından kullanılabilen bir ilaç olmaktadır. Novagra’nın bayanlar üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bu konuda hiçbir çalışma yapılmamış ve testler gerçekleştirilmemiş olup tıbbi bir rapor yoktur. Dolayısı ile Novagra unisex bir ürün olmamaktadır. Bayanların da Novagra etkisini hissedebilmek için partnerlerinin kullanması yeterlidir. Sadece erkekler tarafından kullanılan Novagra tabletler, cinsellik sırasında her iki kişi arasındaki mükemmel uyumun yakalanmasında yeterlidir. Eğer bayanların cinsel hayatları ile ilgili sağlık sorunları var ise başka ilaçlardan destek almaları gerekir.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Novagra Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atınız.

Novagra Etkileri
Novagra Etkileri

Novagra Etkileri

Dünya çapında bulunan çoğu erkeğin yaşadığı sorunlardan bazıları penis sertleşmesinde bozukluk, sperm sayısında azlık ve erken boşalma olarak görülüyor. Bu problemlerin çözümünde oldukça etkili olan ilaçlardan biri Novagra’dır. Günümüzde, yaklaşık olarak her 7 erkekten 2’sinde bu problemler baş göstermektedir. Novagra etkileri bu problemlerin çözümünde tedavi niteliği taşımaktadır. Dünya genelindeki nüfus baz alındığı zaman erkeklerin %33’ü hayatlarının bir dönemlerinde veya kronik olarak peniste sertleşme bozukluğu, iktidarsızlık, erken boşalma ve sperm sayısında azlık çekebilmektedir. Yaş itibari ile de gerçekleşen bu durumlar, psikolojik ve fiziksel sebeplerden ötürü ortaya çıkabilmektedir.

Erkeklerin 40 yaş ve sonrasında gördüğü problemler arasında bulunan sertleşme bozuklukları ve erken boşalma problemleri, cinsel hayatta oldukça kötü ve büyük bir etki yaratmaktadır. Bu problemler, erkeklerin hem ruhsal olarak hem de fiziksel olarak etkilenmesine yol açar. Psikolojik açı baz alındığında, çoğu erkek bu problemler yüzünden depresyona girebilmektedir. Sperm sayısındaki azlık ve erken boşalma gibi problemler, peniste sertleşme bozukluğunun yani iktidarsızlığın habercisi olmaktadır. İktidarsızlık problemi, peniste sertleşme bozukluğu yaşanmasıdır. Tıbbi olarak erektil disfonksiyon olarak adlandırılan bu problem adında olduğu gibi “disfonksiyon” yani fonksiyonel olarak işlevini yitirme anlamına gelmektedir. İktidarsızlık problemini yaşayan erkekler, sertleşme yaşayabilmektedir. Sertleşmenin olmadığını düşünmek, yanlış bir düşüncedir ve halk arasında iktidarsızlık problemi olan erkeklerin asla sertleşemediği sanılmaktadır. İktidarsızlık probleminde, erken boşalma veya peniste sertleşme olmasına rağmen bu sertleşmenin uzun sürmemesi veya aniden sertleşmenin yitirilmesi olmaktadır. Bu tip sorunların tedavisinde en etkili ilaçlardan biri Novagra olmaktadır.

Novagra, kullanımı açısından oldukça rahat olan bir ilaçtır. Oral(ağız yolu ile) yol ile tüketilen bu ilacı, çantanızda, cüzdanınızda veya ceplerinizde taşımak mümkündür. Novagra etkileri, yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerde bulunan nitrik oksidin azalmasını önleyen ve bu nitrik oksidin artışını sağlayan bir ilaç olmaktadır. Sektörde bulunan çoğu ilaç, penis sertleşmesini sağlamak amacı ile üretilmektedir. Novagra ise penis sertleşmesini ikinci plana atan, bunun yerine performansı arttıran ve geç boşalmayı sağlayan bir ilaç olarak üretilmektedir. Denekler üzerinde yapılan araştırmalar ve uygulamalar sonucunda, en az 45 dakika boşalmayı önlediği ve bu sırada penisin sertleşmesinde herhangi bir değişiklik olmadı ve tam anlamıyla bir ereksiyon hali yaşatmasına sebep olduğu görülmüştür. Yani Novagra, hem sertleşme probleminizi hem de erken boşalma probleminizi çözen bir ilaç olmaktadır.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Novagra Etkileri sayfamıza göz atınız.

Novagra Kullanımı
Novagra Kullanımı

Novagra Kullanımı

Dünya çapında bulunan erkeklerin %33’lük bir oranının ciddianlamda iktidarsızlık ve erken boşalma problemi ile baş başa kaldığı göz önüne alındığı zaman Novagra kullanımı oldukça gerekli ve etkili bir çözüm yolu olarak tercih edilmesi gereken bir ilaç olmaktadır. Novagra, uzun yıllar boyunca yapılan araştırmaların bizlere sunmuş olduğu en iyi ilaç olması sebebiyle eczanelerde de satışı devam eden ve doktorların reçetelerinde yer alan bir isimdir. Çünkü tüm izin ve belgelere sahip olan Novagra tabletler, cinsel hayatlarını kurtarmak isteyen erkeklere, kesin ve etkili bir çözüm sağlamaktadır. Düzenli kullanım ile birlikte tedavi amaçlı olarak da kullanılan Novagra hapın en bilindik ve en çok doktor tavsiyesi alan yanı ise, çok iyi bir geciktirici özelliğine sahip olmasıdır. Geciktirme yani cinsel birliktelik sırasında yaşanan erken boşalma sorununu ortadan kaldıran Novagra, doğal bir içeriğe sahiptir. Kimyasal özelliğinden uzak yapısı ile hem doktorların hem de kullanıcıların olumlu etkileri sebebiyle tavsiye ettiği bir ilaçtır.

Doğal yapısı sayesinde gerekli belge, izin ve onaylara kolaylıkla sahip olabilen, izin aşamasında sorun yaşamayan Novagra hapı birçok ülkede kolaylıkla bulunabilmektedir. Novagra tabletler piyasaya sürüldüğü ilk yıl itibari ile ülkemizde de bulunabilmektedir. Cinsel sağlık sorunu yaşayan, önerilen yaş aralığında bulunan hemen hemen her erkek tarafından kullanılabilmektedir.Ancak Novagra kullanımını gerçekleştirmek için, bazı rahatsızlıklara ve problemlere sahip olmanız gereklidir. Bu rahatsızlık ve problemler; iktidarsızlık, erken boşalma, peniste sertleşme bozukluğu veya cinsel ilişki sırasında performans düşüklüğü olarak sayılabilmektedir. Novagra, tüm bu belirtilen sağlık sorunlarında kullanılabilen ve düzenli kullanım ile birlikte tedavi edebilen ilaçlar arasında yer almaktadır. Erkeklerin cinsel birliktelik sırasında yaşadıkları aksaklıları ilk kullanımı ile birlikte mucize bir şekilde ortadan kaldırmaya başlayan ürünü kullanmadan önce her ilaçta olduğu gibi ilaç prospektüsünde belirtilenler hakkında bilgili olmanız gerekmektedir.

Erkeklerin özellikle 40 yaş sonrasında yaşamış olduğu problemler arasında erken boşalma ve peniste sertleşme bozukluğu olduğu görülmektedir. Bu problemler, tıbbi olarak erektil disfonksyion olarak adlandırılmakta ve halk arasında iktidarsızlık olarak nitelendirilmektedir. Türkçede birebir karşılığı ise ‘cinsel fonksiyon (işlev) bozukluğu’ dur. İktidarsızlık problemini yaşayan erkek bireylerin, Novagra’nın tedavi edici olarak uzun yıllar kullanabilmesi için en az 6 aylık bir süreç içerisinde devamlı veya belirli zamanlar içerisinde penis sertleşmesinde bozukluk veya erken boşalma problemini yaşaması gereklidir. Her erkek hayatının belli başlı sıkıntılı ve stresli geçen dönemlerine sahip olmuştur. Zaman zaman yaşanan bu aksaklıklarda da Novagra hapı kullanılabilmektedir. Ancak tedavi edici oalrak uzun yıllar değil, sadece bu sorunların ortadan kalkması için gerekli olan süre boyunca ve tavsiye edilen doz miktarından kullanılmalıdır. Bu sıkıntılı ve stres dolu günler içerisinde psikolojik olarak iyi olmadığı için erken boşalma veya peniste sertleşme bozukluğu ile karşılaşabilmektedir. Novagra ürünü fiziksel desteği ile psikolojik olarak da olumlu etkilerini kullanıcılarına sunmaktadır. Novagra kullanımı en az 6 ay boyunca bu problemleri yaşayan bireylerin tedavi amacıyla kullanılması gereken bir ilaçtır. Bir veya birkaç defa bu problemi yaşayan erkekler, kronik açıdan bu rahatsızlıkları yaşıyor ise gerekli ve en uygun olan dozdan ve kullanım sıklığından emin olduktan sonra kullanmaya başlamalıdır.

Bu yazı hakkında daha fazla bilgi için Novagra Kullanımı sayfamıza göz atınız.