Novagra Etkileri

Novagra Etkileri

Novagra Etkileri

Novagra kullanımı genel olarak şu sebeplere bağlı olabilir. Dünya çapında bulunan çoğu erkeğin yaşadığı sorunlardan bazıları penis sertleşmesinde bozukluk, sperm sayısında azlık ve erken boşalma olarak görülüyor. Bu problemlerin çözümünde oldukça etkili olan ilaçlardan biri Novagra’dır. Günümüzde, yaklaşık olarak her 7 erkekten 2’sinde bu problemler baş göstermektedir. Novagra Etkileri bu problemlerin çözümünde tedavi niteliği taşımaktadır. Dünya genelindeki nüfus baz alındığı zaman erkeklerin %33’ü hayatlarının bir dönemlerinde veya kronik olarak peniste sertleşme bozukluğu, iktidarsızlık, erken boşalma ve sperm sayısında azlık çekebilmektedir. Yaş itibari ile de gerçekleşen bu durumlar, psikolojik ve fiziksel sebeplerden ötürü ortaya çıkabilmektedir.

Erkeklerin 40 yaş ve sonrasında gördüğü problemler arasında bulunan sertleşme bozuklukları ve erken boşalma problemleri, cinsel hayatta oldukça kötü ve büyük bir etki yaratmaktadır. Bu problemler, erkeklerin hem ruhsal olarak hem de fiziksel olarak etkilenmesine yol açar. Psikolojik açı baz alındığında, çoğu erkek bu problemler yüzünden depresyona girebilmektedir. Sperm sayısındaki azlık ve erken boşalma gibi problemler, peniste sertleşme bozukluğunun yani iktidarsızlığın habercisi olmaktadır. İktidarsızlık problemi, peniste sertleşme bozukluğu yaşanmasıdır. Tıbbi olarak erektil disfonksiyon olarak adlandırılan bu problem adında olduğu gibi “disfonksiyon” yani fonksiyonel olarak işlevini yitirme anlamına gelmektedir. İktidarsızlık problemini yaşayan erkekler, sertleşme yaşayabilmektedir. Sertleşmenin olmadığını düşünmek, yanlış bir düşüncedir ve halk arasında iktidarsızlık problemi olan erkeklerin asla sertleşemediği sanılmaktadır. İktidarsızlık probleminde, erken boşalma veya peniste sertleşme olmasına rağmen bu sertleşmenin uzun sürmemesi veya aniden sertleşmenin yitirilmesi olmaktadır. Bu tip sorunların tedavisinde en etkili ilaçlardan biri Novagra olmaktadır.

Novagra, kullanımı açısından oldukça rahat olan bir ilaçtır. Oral(ağız yolu ile) yol ile tüketilen bu ilacı, çantanızda, cüzdanınızda veya ceplerinizde taşımak mümkündür. Novagra etkileri, yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerde bulunan nitrik oksidin azalmasını önleyen ve bu nitrik oksidin artışını sağlayan bir ilaç olmaktadır. Sektörde bulunan çoğu ilaç, penis sertleşmesini sağlamak amacı ile üretilmektedir. Novagra ise penis sertleşmesini ikinci plana atan, bunun yerine performansı arttıran ve geç boşalmayı sağlayan bir ilaç olarak üretilmektedir. Denekler üzerinde yapılan araştırmalar ve uygulamalar sonucunda, en az 45 dakika boşalmayı önlediği ve bu sırada penisin sertleşmesinde herhangi bir değişiklik olmadı ve tam anlamıyla bir ereksiyon hali yaşatmasına sebep olduğu görülmüştür. Yani Novagra, hem sertleşme probleminizi hem de erken boşalma probleminizi çözen bir ilaç olmaktadır.

Erkeklerin her 7 kişisinden 2’sinde görülen bu problemlerin çözümünde oldukça etkili bir ilaç olan Novagra, Türkiye’de ve dünya çapında 2 milyon erkek tarafından kullanılmaktadır. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği tarafından ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış olan Novagra’nın, kullanımı açısından hiçbir problem görülmemektedir. Doğru doz miktarında ve düzenli olarak kullanıldığında, etkili bir tedavi yolu olduğu saptanmış ve kişilerin bir süre sonra Novagra kullanımını azalttıklarında veya hiç kullanmadıklarında bile aynı şekilde geç boşalma ve tam anlamıyla sertleşme yaşadıkları görülmüştür.

Novagra, kalıcı ve kesin çözüm yaratan ve sektör içerisinde performansa dayalı olan tek ürün olmaktadır. Viagra ve Kamagra gibi ürünler, penis sertleşmesini baz almaktadır. Novagra ise geç boşalmayı sağlayan ve cinsel ilişki sırasında üst düzey performans yaşamanızı sağlayan bir ilaç olmaktadır. Novagra’nın bu kadar çok tercih edilmesinin sebepleri arasında en az 45 dakika boşalmayı erteliyor olması ve bu 45 dakikalık süreç içerisinde tam anlamıyla ereksiyon yaşatması görülebilmektedir. İktidarsızlık problemi yaşayan bireylerinde kullanabileceği bir ilaç olan Novagra, Avrupa’da FDA onayı almış olan bir ilaçtır.

İktidarsızlık, erken boşalma ve penis sayısında yetersizlik problemlerinin saptanabilmesi ve tam anlamıyla bir tanı konulabilmesi için 6 ay boyunca bu problemleri düzenli veya kronik olarak yaşamanız gerekmektedir. Genellikle bu problemler erkeklerde 40 yaş ve üstünde daha sık görülebilmektedir. 40 yaş altında da görülebilen bu problemler, sigara, alkol ve uyuşturucu madde kullanımına göre 25 ile 40 yaş arasında bulunan erkeklerde de görülebilmektedir. Erkeklerin hayatları boyunca, üzüntü ve stres gibi sebeplerden dolayı iktidarsızlık veya erken boşalma problemi bir veya iki kez yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda korkulmaması veya endişeye kapılmamak gerekir. Çünkü her erkeğin hayatında bir veya iki kez bu durumu yaşaması oldukça normaldir ve bu gibi bir durumda düzenli Novagra kullanımına ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. 6 ay boyunca bu problemleri çeken erkekler tarafından kullanılması daha uygun olan Novagra, oldukça güçlü ve etkili bir ilaç olmaktadır.

Cinsel hayatınız kullanabileceğiniz bir ilaç olan Novagra etkileri arasında bulunan sperm sayısını arttırma, tam anlamıyla ereksiyon halini yaşatma ve erken boşalmayı önleme problemlerinin çözümü için doğru doz miktarının kullanılması oldukça önemlidir. Novagra cinsel hayattaki problemlerin çözülmesinde kullanılan ilacın, 50mg ve 100 mg olmak üzere iki çeşit tableti bulunmaktadır. 50 mg olan tablet herkes tarafından kullanılabilmektedir. 100 mg olan tablet ise ciddi veya ileri düzeyde iktidarsızlık, erken boşalma ve sperm sayısında yetersizlik çeken erkek bireyler için uygun olmaktadır. Eğer iktidarsızlık, erken boşalma veya sperm sayısında yetersizliğiniz yok ise, sadece günlük olarak kullanmak istiyor veya bir geceliğine performansınızı arttırmak istiyorsanız, Novagra’yı 25 mg olarak kullanmanız yeterli olacaktır.

Novagra etkilerini istenen boyuttayaşayabilmek için doğru doz miktarının kullanımı ve ilacın doğru tüketim şekli oldukça önemli olmaktadır. Doğru doz miktarı ve doğru tüketim şekli kullanıldığında ilacın etkilerini hemen görürsünüz. Cinsel ilişkiden yarım saat önce ve yemekten 1 saat sonra kullanılması uygun tüketim şekli olmaktadır. Novagra ilacını kullanırken, herhangi bir şekilde alkol, uyuşturucu madde, kalp ve tansiyon ilacı, antibiyotik veya ağrı kesici ilaçlar kullanmamanız gerekmektedir. Ek olarak greyfurt suyunun içilmesi kesinlikle tehlikelidir. Sayılan bu tehlikeli kullanım yöntemleri yapıldığında, ilaç zehirlenmesi yaşanabilmektedir. Greyfurt suyu, Novagra içerisinde yer alan maddelerin yapısını bozmakta ve ilaç ile tepkimeye girerek, ilaç zehirlenmesine, kalp krizine ve beyin kanamasına sebep olabilmektedir. Novagra’nın doğru tüketim şekli bol su ile tüketim olmaktadır. İlaç bol su ile tüketildiğinde kana daha çabuk karışmakta ve kana daha çabuk karıştığı için yarım saatten daha çabuk etki etmektedir. İlaç doğru şekilde ve doğru doz miktarında kullanıldığında 15 dakikadan sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. İlk etkileri arasında partnerinize duyduğunuz hazzın ve arzunun arttığını görebilirsiniz.

Novagra kana karıştıktan sonra etkilerini siz anlamadan göstermektedir. Cinsel performansınızı iki veya üç katına çıkaran bu ilaç sayesinde cinsel yaşamanıza geri dönebilirsiniz. Erkeklerin çoğu, cinsel hayatlarına oldukça önem vermektedir. Çünkü bir erkeğin kendisini tam anlamıyla erkek olarak hissettiği yer, cinsel ilişki sırasıdır. Bu tip rahatsızlıklar erkeklerin psikolojisini oldukça etkilemektedir. Eşiniz veya partneriniz sizinle birlikte olmaktan kaçıyor veya erken boşalma problemi yaşıyor ise Novagra kullanımını tavsiye edebilirsiniz. Günümüzde bulunan çoğu evliliğin bitmesinde, cinsel hayatta yaşanan problemler görülmektedir. Boşanmaların yaklaşık olarak %27’si, cinsel anlamda uyum sağlayamama olarak görülmektedir. Evliliğinizi kurtarmak ve eşinizle hayalini kurduğunuz geceleri yaşamak istiyorsanız mutlaka Novagra kullanmalısınız.

Çoğu erkek sperm sayısındaki yetersizliğinden ötürü çocuk sahibi olmakta zorlanmakta veya çocuk sahibi olamamaktadır. Novagra sperm sayısını arttıran bir ilaçtır. İçerisinde bulunan meyan kökü, çoban çantası ve vitamin ile mineraller sayısında erkeklerin yumurtalıklarına ve hormonlarına etki ederek, sperm sayılarının artmasını sağlayan bir ilaç olmaktadır. Yapılan araştırmalar ve deneyler sonucunda erkeklerdeki sperm sayısını, düzenli kullanım sağlandığında %20 oranında arttıran bir ilaç olmaktadır. Bir çocuk sahibi olmak istiyorsanız, Novagra’yı kullanarak, bu probleminize çözüm getirebilirsiniz.

Novagra’nın etkileri arasında cinsel performansın arttırılması ve cinsel performansın en üst düzeyde yaşanması da bulunmaktadır. Bu etkileri yaşarken asla ilaç kullandığınızı anlamazsınız. Çünkü Novagra, cinsel ilişki sırasında kendini size asla belli etmez. Cinsel ilişkiden sonra, gösterdiğiniz performansa baktığınızda ve boşalma sürenizi hesapladığınızda gerçekten ilacın etkisini yaşadığını anlarsınız. Novagra, doğru doz miktarında ve tüketim şeklinde kullanıldığında hiçbir yan etki yaşatmamaktadır. Kan basıncını ve kan akışını arttıran bir ilaç olduğu için çoğu erkek Novagra kullanımı sırasında, baş dönmesi veya mide bulantısı çekebilmektedir. Bunlar Novagra ilacının normal etkileri arasında bulunmaktadır. Hızlanan kan akışı tansiyon düşüklüğüne sebep olabilmektedir. Bu durumda baş dönmesi yaşamanız veya mide bulantısı yaşamanız oldukça normaldir. Novagra’nın doz aşımlarında veya yan etkilerinde görülebilecek etkiler arasında,

Gözlerde kızarıklık,

Gözlerde yanma hissi veya gözlerin sulanması,

Burun akıntısı,

İdrar yolunda enfeksiyon,

Göğüs bölgesinde ağrı veya acı hissi,

Kalp sıkışması, kalbin çok hızlı atması veya kalpte baskı hissedilmesi,

Vücudun eklem bölgelerinde şiddetli olarak hissedilecek ağrı,

Vücudun eklem bölgelerinde uyuşma,

Çenede tutulma veya gerilme,

Görülmektedir. Bu yan etkilerden herhangi birini yaşıyorsanız, ilacın yan etkilerini yaşadığınız anlamına gelmektedir. Eğer bu yan etkilerden bir veya birden fazlasını yaşadığınızı anlarsanız, tıbbi müdahale görmeniz gerekmektedir.

Novagra’nın 50mg olan kullanım şekli, ileri düzey bir iktidarsızlık veya erken boşalma probleminiz yok ise uygun doz miktarıdır. Novagra’nın etkilerini görebilmeniz için 1 adet hap kullanmanız yeterli olacaktır. Hapın etkisi kullanımından sonra 24 saat boyunca sürebilmektedir. Bu yüzden Novagra ilacı 24 saatte 1 kez kullanılmalıdır. Uygun kullanım şekli günde 1 adet ve bol su ile tüketim olmaktadır. Daha fazlasını yapmak ölüm riskine veya vücudunuzda kalıcı rahatsızlıklara (felç veya inme gibi) sebep olabilmektedir.

Novagra etkileri arasında yer alan etkilerden bir diğeri de afrodizyak etkisidir. Afrodizyak etkisini içerisinde bulunan doğal özütlerden sağlamaktadır. Bu özütler meyan kökü başta olmak üzere çoban çantası ve çemen otu olmaktadır. Doğada bulunan ve en güçlü afrodizyak etkisini gösteren meyan kökü, Novagra içerisinde yer alan bitkisel özütlerden biri olmaktadır. Novagra içerisinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bütün mineral ve vitaminler bulunmaktadır. Bu vitamin ve minerallerin dışında, bitkisel özütler ile tam anlamıyla bir ereksiyon hali ve geç boşalma yaşamanız sağlanmaktadır. Geç boşalma, cinsel ilişkide oldukça önemlidir. Çünkü kadınlar, cinsel ilişkiden tam anlamıyla tatmin bir şekilde ayrılabilmek için en az 30 dakika boyunca ilişki halinde olmalıdır ve erkeklerin çoğu bu süreyi gerçekleştirememektedir. Eşlerinizi veya partnerlerinizi memnun etmek ve ilişkiden tam anlamıyla tatmin ederek ayrılmak istiyorsanız, mutlaka Novagra kullanmalısınız. Novagra kullanımını daima doktor tavsiyesinde gerçekleştirmeli ve içerisinde yer alan herhangi bir maddeye alerjinizin olup olmadığını test ettirmelisiniz.

Novagra, düzenli ve doğru kullanımlarında kesin ve etkili bir tedavi yöntemi olmaktadır. Rüyalarınızda veya hayallerinizde yaşadığınız cinsel ilişkiyi, gerçeğe dönüştürmek ve bu gerçeği hem kendinize hem de partnerinize yaşatmak istiyorsanız, ilacı mutlaka kullanmalısınız. En az 45 dakika boşalmanızı engelleyen bu ürün ile cinsel hayatınız daha güzel ve daha iyi olacaktır.

Bir önceki makalemizde, Novagra Sıkça Sorulan Sorular hakkında detaylı bilgiler verilmekteydi.

Bir sonraki makalemizde ise, Novagra Kullanımı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.