Novagra S-S-S

Novagra Sıkça Sorulan Sorular

Novagra Sıkça Sorulan Sorular

Novagra ürünü hakkında merak ettiğiniz tüm sorunların yanıtlarına kolaylıkla ulaşın!

Novagra Nasıl Bir İlaçtır?

Novagra sektör içerisinde bulunan diğer cinsel haplardan oldukça farklı bir ilaçtır. Sektör içerisinde bulunan ilaçlar erektil disfonksiyon yani penis sertleşmesi üzerine yoğunlaşmış olan ilaçlardır. Novagra ise, erken boşalmayı önleyen ve performansın en az iki katına çıkmasını sağlayan ve bu etkilerin en az 45 dakika boyunca gösterilmesini sağlayan bir ilaç olmaktadır. Tam anlamıyla cinsel hayatınızın bir kurtarıcısı olan Novagra, aynı zamanda bir tedavi yöntemi olmaktadır. Tedavi süreci ise minimum 6 ay olup kişiye özel dozda olması kaydı ile her gün düzenli kullanım gerektirir.

Novagra Yasal Bir İlaç mıdır?

Evet, Novagra yasal olarak kullanılabilen ve satılabilen bir ilaçtır. Avrupa’dan FDA onayı almış olup, Türkiye’de Cinsel Sağlık Enstitüsü ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ve yasal olarak satılabilen bir ilaç olmaktadır. Doğal yapısı ve içeriği sebebiyle piyasaya girmek istediği her ülkede mevcuttur. Hiçbir ülkenin şartlarında sıkıntı çıkmaması sebebiyle ve gerekli olan tüm belge ve onayları alması sebebiyle yasal bir ilaçtır. Ülkemizde de Novagra yasal ve güvenilir bir ilaç ismidir.

Novagra’yı Kimler Kullanabilir?

Novagra ilacını ergenliğini tamamlamış olan ve 70 yaşından küçük olan erkekler kullanabilmektedir. 18 yaş altında bulunan erkeklerin kullanması uygun değildir ve Novagra ilacı 18 yaşından küçüklere satılamaz. Sadece çok özel durumlar dahilinde ve sadece doktor izni ve onayı ile gerekli durumlarda 18 yaş altındakilere verilebilir. Ancak 18 yaşının altındaki hiçbir birey kendi isteği ile Novagra alamaz ve kullanamaz. Ayrıca Novagra ilacını kullanabilmek için son 6 ay içerisinde herhangi bir şekilde kalp krizi, inme, felç veya anjiyo gibi kalp rahatsızlıkları geçirmemiş kişilerin kullanması uygundur. Kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunan kişilerin Novagra kullanması uygun değildir. Karaciğer ve böbrek yetmezliği rahatsızlığı olan bireylerin yalnızca doktor gözetiminde kullanması uygun olmaktadır. Ayrıca her ilaç gibi, Novagra ilacının da kullanım öncesinde hali hazırda kullanmakta olduğunuz ilaçlar göz önüne alınmalıdır. Diğer ilaçlar ile etkileşimi, uygunluğu ya da uygunsuzluğu konusunda doktordan yardım alınmalıdır.

Novagra Bayanlar Tarafından Kullanılabilir mi?

Novagra bayanlar tarafından kullanılabilecek bir ilaç değildir. Yalnızca erkekler için üretilmiştir ve yalnızca erkekler tarafından kullanılabilen bir ilaç olmaktadır. Novagra’nın bayanlar üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bu konuda hiçbir çalışma yapılmamış ve testler gerçekleştirilmemiş olup tıbbi bir rapor yoktur. Dolayısı ile Novagra unisex bir ürün olmamaktadır. Bayanların da Novagra etkisini hissedebilmek için partnerlerinin kullanması yeterlidir. Sadece erkekler tarafından kullanılan Novagra tabletler, cinsellik sırasında her iki kişi arasındaki mükemmel uyumun yakalanmasında yeterlidir. Eğer bayanların cinsel hayatları ile ilgili sağlık sorunları var ise başka ilaçlardan destek almaları gerekir.

Novagra Nasıl Kullanılmalıdır?

Novagra’nın kullanım şekli ağız yolu ile (oral) olmaktadır. Hap olarak üretilen ilacın, bol su ile birlikte içilmesi en uygun kullanım şeklidir. Böylelikle ilacın mükemmel etkisinden tam anlamıyla ve en hızlı şekilde yararlanılabilir. Yemeklerden 1 saat sonra ve cinsel ilişkiden yarım saat kadar önce kullanılması gereklidir. Ayrıca Novagra kullanımı için uygun doz miktarının doktor tarafından belirlenmesi ve Novagra kullanmadan önce içerisinde bulunan herhangi bir maddeye alerjinizin olmadığının tespit edilmesi gereklidir. Özellikle alerjik bünyeye sahip olanların bu konu hakkında çok titiz olmaları gerekir. 50 mg olan tablet herkes tarafından rahatça kullanılabilmektedir. 50 mg ve üstündeki doz kullanımları riskli kullanımlar olmaktadır ve doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması gereklidir. 50 mg ve altındaki kullanımlar, sadece performans kaynaklı olmaktadır. Herhangi bir erektil disfonksiyon veya erken boşalma probleminiz yok ise 50 mg ve altında, hatta ve hatta 25 mg olarak Novagra ilacını kullanmak en doğru kullanım şeklidir. Atlantis Lifesciences PVT. LTD. firması tarafından üretilen tabletleri piyasada Novagra forte olarak görebilirsiniz. İlacın 24 saatte 1 kez kullanması gereklidir. Etkisi en az 24 saat boyunca devam etmektedir. Hatta maksimum 36 saat boyunca ilaç etkisinin yaşanabilmesi muhtemeldir. Lakin kullanan bireyler tam anlamıyla etkisini 4 saat boyunca görebilmektedir. Her türlü riske karşı ilacın 24 saatte bir kez kullanılması gereklidir. Fazladan ilaç kullanmak veya doz miktarını bilinçsiz bir şekilde arttırarak kullanmak, ilaç zehirlenmesine yol açabilmektedir. Bu tip bir durumla karşılaşmamak adına Novagra ilacını, uygun doz miktarında ve kullanım şeklinde kullanılması oldukça önemlidir.

Novagra Kullanırken Başka Bir İlaç Kullanabilir miyim?

Novagra içerisinde oldukça az bir miktarda kimyasal etken maddeler bulunmaktadır. Bu kimyasal etken madde Sildenafil ve verdanafil etken maddelerinin karışımından oluşmakta ve Novagra formülü olarak adlandırılmaktadır. İlaç içerisinde bulunan kimyasal etken maddeler sebebi ile beraberinde hiçbir ilacın kullanılması uygun değildir. Özellikle kalp ilaçları ile tansiyon haplarının kullanılması oldukça tehlikelidir ve beraberinde kullanılması yasaktır. Bu ilaçlar haricinde Novagra ile birlikte herhangi bir uyuşturucu madde ve alkolün de kullanılmaması gereklidir. Antibiyotik veya ağrı kesici bir hap kullanacaksanız, kullanmadan önce mutlaka prospektüsünü okumalı veya doktorunuza danışarak kullanmanız gereklidir. Hiçbir ilaç ile birlikte doktorunuzun onayı olmadan Novagra kullanmayınız.

Novagra’nın Etkileri Nelerdir?

Novagra sektör içerisinde bulunan çoğu ilaçtan farklıdır ve etkileri de diğer ilaçlara göre farklı olmaktadır. Novagra’nın etkileri arasında;

Afrodizyak etkisi yani partnere daha fazla istek ve arzunun duyulma isteği,

Sperm sayısının artması,

Erken boşalmanın önlenmesi

Tam anlamıyla bir ereksiyon halinin yaşanması,

Cinsel ilişkideki performansın en az 2 katına çıkarak, tam anlamıyla bir cinsel performansın yaşanması,

Tüm bu etkilerin en az 45 dakika boyunca sürmesi,

Bulunmaktadır.

Novagra’nın Yan Etkisi Var mıdır?

Doğru doz miktarında kullanılmadığında Novagra’nın yan etkileri olabilmektedir. Bu yan etkiler; gözlerde şişme, kanlanma veya kızarıklık, ani görme kayıpları, kulaklar çınlama ve işitme kaybı, göğüs bölgesinde hissedilen ağrı, acı, baskı veya kasılma hissi, kol ve bacaklarda uyuşma ya da halsizlik hissi, idrar yolu enfeksiyonları, böbreklerde ağrı veya acı, çene bölgesinde uyuşma veya tutulma, kalbin hızlı atması veya kalbin sıkışması, kalp krizi bulunmaktadır. Tüm bunlar alerjik bünyelerde ve uygunsuz doz alımlarında görülmektedir. Doz miktarının aşımında görülen bu etkilerden herhangi birini yaşarsanız, acil müdahale görmeniz gerekmektedir. En yakın hastaneye giderek Novagra kullandığınızı ve yan etki yaşadığınızı belirtmeniz gereklidir. Kullandığınız ilaç ve miktarı sorulduğunda doktora doğru bilgiyi vermeniz gerekir.

Novagra Kesin Bir Tedavi Yöntemi midir?

Evet, Novagra, düzenli ve doğru şekilde kullanıldığı takdirde, kesin olarak bir tedavi sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar ve uygulanan deneyler sonucunda, Novagra düzenli bir şekilde kullanıldıktan sonra ve bu uzun bir zaman içerisinde gerçekleştiğinde, Novagra kullanımı kesilince bireylerin tıpkı Novagra kullanır gibi performans gösterdikleri görülmüştür. Ancak Novagra’nın tedavi amaçlı kullanımına başlanması için cinsel sağlık sorunun en az 6 ay boyunca devam ediyor olması gerekir. Novagra kullanımının, yapılan testler sonucunda bir tedavi yöntemi olduğu ispatlanmış ve kesin olarak çözüm yöntemi olduğu görülmüştür. Novagra kullanımından sonra kullanıcıların hayatlarında oldukça olumlu etkiler yarattığı da görülen sonuçlar arasında yer almaktadır.

Bir önceki makalemizde, Novagra Hakkında hakkında detaylı bilgiler verilmekteydi.

Bir sonraki makalemizde ise, Novagra Etkileri hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.